Charlize Theron’un Burnu Estetik Mi?

Charlize Theron’un Burnu Estetik Mi?
26.11.2022 22:04
Ünlü isimlerin estetik operasyon geçirip geçirmediği herkes tarafından merak edilmektedir. Charlize Theron, Cem Yılmaz, Can Yaman burnu estetik mi? Çağatay Ulusoy, Çağla Şikel, Sibil Çetinkaya burnu estetik mi? Nebahat Çehre, İbrahim Çelikkol, Hazal Çağlar burnu estetik mi? Estetik operasyon geçirip geçirmediği merak edilen ünlüleri sizler için derledik.

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Charlize Theron yıllara meydan okumaktadır. 1975 yılında doğan Oscar ödüllü başarılı oyuncu kameraların karşısına her çıktığında sevenlerini mest ediyor. Yeni stili ile dikkat çeken oyuncunun kesin olmamakla birlikte burun estetiği olmadığı düşünülüyor.

Cem Yılmaz’ın Burnu Estetik Mi?

Başarılı komedyen Cem Yılmaz sık sık magazinlerin gündemine gelmektedir. En son 2021 yılında Netflix’e stand-up gösterisi çıkartan ünlü komedyen ‘Erşan Kuneri’ ile bazı kesimlerin beğenisini kazanırken bazı kesimler tarafından tepki görmüştü. Cem Yılmaz geçtiğimiz yıllarda nefes almakta zorluk çektiğinden dolayı bıçak altına yattığını açıklamıştı. Ünlü komedyen Cem Yılmaz ameliyattan sonra, ‘senelerce yüzde 10 kapasite ile çalışmışım’ diyerek takipçilerini kahkaha tufanına boğmuştu. Burnundan operasyon geçiren ünlü komedyenin estetik bir işlem yaptırıp yaptırmadığı ise bilinmiyor.

Can Yaman’ın Burnu Estetik Mi?

Yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu Can Yaman bir süredir yurt dışındaydı. Yabancı ülkedeki bir havaalanında karşılanması ile gündeme gelen Can Yaman, İtalyan Model Dilette Leotta ile bir ilişki yaşamıştı. Takipçileri tarafından yeni hali ile gençlik fotoğrafları karşılaştırılarak estetik bir operasyon geçirdiği iddia ediliyordu. Ancak bu konu hakkında herhangi bir bilgi veya açıklama bulunmamaktadır.

Çağatay Ulusoy’un Burnu Estetik Mi?

Netflix’e çıkardığı ‘Hakan: Muhafız’ ve ‘Kağıttan Hayatlar’ yapımları ile büyük beğeni toplayan Çağatay Ulusoy’un oyunculuğu takdir edilmişti. Oyuncunun film setinden paylaşılan bir portre fotosunun, gençlik fotoğrafları ile karşılaştırılmış ve estetik operasyon geçirdiği iddia edilmişti. Ünlü oyuncunun bir mekân çıkışı sırasında paparazzilere yakalanması sonrasında yüzünü kapatması ise bu iddiaları güçlendirmişti. Ancak bu konu ile ilgili herhangi bir bilgi veya açıklama bulunmamaktadır.

Çağla Şikel’in Burnu Estetik Mi?

Türkiye güzeli Çağla Şikel uzun yıllar modellik yapmış, Türkiye’de ve dünyada birçok defileye katılmış, ünlü markalarla iş birliği yapmıştır. Gençlik fotoğraflarına bakılarak estetik işlemler geçirdiği düşünülen ünlü isimin açıklamaları bulunmaktadır. Ünlü model hiç estetiğinin olmadığını ancak botoks yaptırdığını açıklamıştı.

Sibil Çetinkaya’nın Burnu Estetik Mi?

Sosyal medya fenomeni Sibil Çetinkaya Instagram ve Youtube’u aktif şekilde kullanmaktadır. Bir Youtube kanalına konuk olan ünlü fenomen estetik hakkında gelen soruları yanıtladı. Fenomen Sibil Çetinkaya, hiç bıçak altına yatmadığını söylerken sadece küçük botoks işlemleri uyguladığını söyledi.

Nebahat Çehre’nin Burnu Estetik Mi?

Bu sefer merak edilen ünlümüz ise yıllardır ekranların eskimeyen yüzü Nebahat Çehre. Başarılı oyuncu güzelliği ve genç kalması ile sürekli magazin haberlerinin gündeminde bulunmaktadır. Eski fotoğrafları ortaya çıkan duayen oyuncunun estetik yaptırıp yaptırmadığı merak konusuydu. Ünü oyuncu Nebahat Çehre geçtiğimiz senelerde samimi açıklamalarda bulundu. Çehre, yıllar önce yüzünü gerdirdiğini ve kırışıklıklar için lazer yaptırdığını açıkladı ve yüzünde herhangi estetik bir ameliyat olmadığını söyledi.

İbrahim Çelikkol’un Burnu Estetik Mi?

Zamanında izleyici rekorları kıran ‘Fetih 1453’ filminin dikkat çeken ismi İbrahim Çelikkol bu soruların odağındaki isim. Röportajlarda verdiği demeçlerde vücut çalışmadığını söyleyen Çelikkol, bol bol yüzme ve koşu yaptığını dile getirmişti. Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol’un estetik bir operasyon geçirip geçirmediği bilinmiyor.

Hazal Çağlar’ın Burnu Estetik Mi?

Güzel oyuncu Hazal Çağlar ‘Gönül Dağı’ dizisi ile yıldızını parlatmıştı. Eski fotoğraflarının gündeme gelmesiyle birçok estetik ameliyatı yaptırdığı iddia edilmişti. Başarılı oyuncu Hazal Çağlar verdiği röportajda bu iddialara yanıt verdi. Güzel oyuncu bu haberlere güldüğünü ve henüz bir operasyon geçirmediğini söyledi.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir