Bir Erkeğin Uzun Süre İlişkiye Girmediği Nasıl Anlaşılır?

Bir Erkeğin Uzun Süre İlişkiye Girmediği Nasıl Anlaşılır?
04.01.2023 22:34
Bir erkeği tanımanın belirli bir formülü olup olmadığı en merak edilen sorulardan biridir. Bu yazımızda sorularınızın cevaplarını bulmaya çalışacağız. Bir erkeğin uzun süre ilişkiye girmediği nasıl anlaşılır, benden hoşlandığını nasıl anlarım, beni kullandığını nasıl anlarım? Bir erkeğin cinsellik için yaklaştığını, ciddi olduğunu nasıl anlarız, canını nasıl yakarsın? Hadi cevaplarda buluşalım.

İlişki yaşadığınız ya da ilişki düşündüğünüz erkeğin en son ne zaman cinsel birliktelik yaşadığını merak ediyor ama utandığınız ya da uygun olmayacağı için soramıyorsanız size söyleyeceğimiz birkaç şey var. Öncelikle bu durumu çok kolay bir şekilde anlayabileceğinizi hatırlatalım.

Eğer birliktelik düşündüğünüz erkek yetişkin bir erkekse duygularını ve dürtülerini kontrol edebilmeyi öğrenmiştir. Ya da biz öyle varsayıyoruz.

Ancak bir araya geldiğinizde ya da mesajlaşıp konuşurken çok fazla cinsel muhabbet içerikli konular açıyorsa, fazla heyecanlıysa, sürekli size dokunmak istiyorsa, toplum içinde buluşmak istemiyor sizi sürekli yalnız kalabileceğiniz ev, otel, sinema gibi mekanlara davet ediyorsa cinselliğe büyük bir açlık duyuyor olabilir.

Bir Erkeğin Benden Hoşlandığını Nasıl Anlarım?

Bir erkekle birlikte olmaya başladınız ama karşı tarafın duygularından emin değilsiniz. Unutmayın insanlar duygu ve düşüncelerini bir süre sonra hareketlerine yansıtırlar. Bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını hal ve hareketlerinden anlayabilirsiniz. Yanınızdayken devamlı olarak gözlerine bakmaya çalışıyorsa, sizi can kulağı ile dinliyorsa, fikrinizi soruyorsa, yan yana değilken sürekli sizden haberdar olmak istiyorsa, yanınızdayken el ve ayaklarının yönü sizi gösteriyor ve size doğru eğiliyorsa sizden hoşlanıyor demektir.

Bir Erkeğin Beni Kullandığını Nasıl Anlarım?

Bazen bir kişiye bağlanır ve mantığımızı kullanmakta zorlanırız. Bir erkekle birlikte olmaya başladınız ama hal ve hareketlerini çözümleyemiyor sizi kullanıp kullanmadığını, sizin için tehlikeli olup olmadığını anlayamıyorsanız yapmanı gereken tek şey gözlem yapmaktır.

Eğer hayatınızdaki erkek bir mekana gittiğinizde hesabı size ödetiyor, sizi dinlemiyor, ilgisi devamlı olarak başka yönlere kayıyorsa tehlike zilleri çalmaya başlamış demektir.  Ayrıca her şeye inat ediyor, kavga çıkarıyor ve sadece cinsellik yaşayacağı zaman size ilgi gösteriyorsa yüksek ihtimalle sizi kullanıyordur.

Bir Erkeğin Cinsellik İçin Yaklaştığını Nasıl Anlarız?

Kadınlar erkeklere göre daha duygusal canlılardır. Bizler içgüdülerimizi erkeklere göre daha fazla kontrol altında tutabilir bir ilişkiye öncelikle duygu odaklı yaklaşabiliriz. Ancak bazı erkekler için cinsellik yaşamak ön plandadır.

Hatta bir ilişkide olmasının tek sebebi bedensel rahatlama bile olabilir. Bunu anlayabilmeniz o kadar kolaydır ki… Öncelikle sizin devamlı olarak devamlı fiziksel özelliklerinizi över ne kadar kadınsı ve seksi olduğunuzdan bahseder. Ayrıca devamlı dokunmak ve yalnız kalmak ister. Bunların güzel şeyler olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak ilişkinin daha ilk safhalarında bu tip davranışlar kesinlikle yanlış hareketlerdir. Sizi arkadaşlarıyla veya ailesiyle tanıştırmaktan özellikle kaçınıyorsa, sürekli olarak cinsel içerikli konular açıyorsa, tutarsızsa, hayatınızda olup bitenler hakkında kayıtsız ve ilgisizse, ileriye dönük planlarına sizi katmıyorsa ve cinsellik dışındaki bütün aktivitelerden kaçınıyorsa size cinsellik için yaklaşıyor demektir.

Bir Erkeğin Ciddi Olduğunu Nasıl Anlarız?

Bir erkeğin ciddi olup olmadığını anlamak ne kadar olaysa ciddi olup olmadığını anlamakta bir o kadar kolaydır. İlişkisinde ciddi ve ileriyi düşünen bir erkek size güven duygusunu sonuna kadar yaşatacaktır. Hiçbir şekilde şüpheye düşmenize izin vermez. Davranışlarında ve sözlerinde son derece açık, net ve dürüsttür. Yanında değilken sizden hep haber almak ister.

Sürekli olarak cinsellikten bahsetmez. Hatta konusunu siz açmadan açmaz çünkü sizin rahatsız olmanızdan korkar. Sizi üzmekten kaçınır. Bütün planlarında siz varsınızdır. İlişkinin süresine göre ailesiyle ve arkadaşlarıyla tanıştırmaktan bahseder. Gerçek bir ilişkide tutarlılık söz konusudur. Tüm bu davranışları sergiliyorsa sizinle ciddi düşünüyor demektir.

Bir Erkeğin Canını Nasıl Yakarsın?

İlişkide hayal kırıklığı yaşadınız ve canınız çok yanıyor. Siz de karşı hamle olarak can yakmak istiyorsunuz. Fakat unutmayın en büyük intikam sessiz kalmaktır. Evet yanlış duymadınız. Birinin canını yakmak istiyorsanız o bu hayatta yokmuş gibi sessiz ve umursamaz olmalısınız. Bir erkek sizi her aradığı yerde bulursa, sizden haber alırsa gizemini ve merakını kaybedecektir. İyi bir intikam için adeta kaybolmalı ve sizin yokluğunuzu yaşamasını sağlamalısınız. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir