Bir Erkeğin Beni İstemesini Nasıl Sağlarım?

Bir Erkeğin Beni İstemesini Nasıl Sağlarım?
30.08.2022 13:44
Erkekler bazen karmaşık olabilmektedirler. Biz de haberimizde siz okurlarımız için bir erkeğin beni istemesini nasıl sağlarım, bir erkeğin beni istediğini nasıl anlarım? Sorularının yanıtlarına yer verdik.

Sahneyi hayal edin; bir erkekten hoşlanıyorsunuz. Sana çıkma teklif etmesini sağlamak için her şeyi denedin, ama yine de bu fikri anlamış görünmüyor. Sana birkaç flört işareti gösterdiği için senden hoşlandığını düşünüyorsun, ama henüz bir şey yapmıyor. Can sıkıcı, değil mi? Temel olarak, onu doğru yönde ciddi bir şekilde zorlamanız gerekir ve bu, bir erkeğin sizi herkesten daha fazla istemesini öğrenmek anlamına gelir. Bunu yaptığında, tahmin edebileceğinden daha hızlı bir şekilde sana çıkma teklif edecek! Ayrıca senin ondan hoşlandığını henüz fark etmemiş olabilir. Erkekler bazen yollarına gönderdiğimiz flört işaretlerinden habersiz olabilirler.

Özgüvenli olduğunuzu göstermeniz, çok büyük ve muhtemelen bir erkeğin seni istemesini sağlamanın en önemli faktörü. Kendinize güvenmeniz ve kendinizi sevdiğinizi göstermeniz gerekiyor. Bu kibirli olmak anlamına gelmez, sadece değerinizi bilmek ve ona sahip olmak demektir. Senin ona ihtiyacının yok gibi görünmesi, seni cehennem gibi seksi yapacaktır. Adamı istiyorsan, adama ihtiyacın olmadığını düşünmelisin.

Hiç kafede oturan bir çift gördünüz mü? Birbirlerine dönükler, ayakları diğerinin yönünü gösterecek şekilde öne doğru eğiliyorlar. Daha ağzınızı açmadan önce beden diliyle duygularınızı ona iletebilir ve sizin beden dilinizi kopyalayarak tepki verip vermediğini görmek için bekleyebilirsiniz. Kulağa biraz tuhaf geldiğini biliyoruz, ancak nasıl çalıştığına şaşıracaksınız. Yani, göz temasından, flört dokunuşlarından, pozisyonunu yansıtmaktan ve kollarınızı vücudunuzun üzerinde savunma duruşunda geçmediğinizden emin olmaktan bahsediyoruz.

Onu heyecanlandırmak ve adrenalin pompalamasını istiyorsunuz. Onu uyandırmanın en iyi yolu, vücudunda adrenalini harekete geçiren eğlenceli bir aktivite yapmaktır. Bu bir hız trenine binmek veya bungee jumping yapmak olabilir. Adrenalin, çekiciliği ve uyarılmayı teşvik eden bir faktördür. Heyecan verici fikirler bulursanız, sizi istemeye mahkumdur.

Bir erkeğin seni istemesini öğrenirken bu garip bir strateji gibi gelebilir. Ama temelde yapmak istediğin, adamı taklit etmek ve aynalamak. Bununla çok fazla denemek zorunda kalmayacaksınız. Biriyle daha fazla takıldığınızda, aynı müziği dinlemek gibi benzer tavırlar geliştirirsiniz. Bunun farkında bile olmayabilirsiniz, ama sonunda onların hareketlerini bile kopyalamaya başlayacaksınız.

İnsanlar kendilerini anlayanların yanında olmaktan hoşlanırlar. Yani bu durum farklı değil. Şimdi, onun ilgilendiği bazı şeyler bulun ve bu konulardan biri hakkında sohbet edin. Ancak işin püf noktası, konuyla gerçekten ilgilenmelisiniz, yoksa eski model arabalar veya hokey hakkında konuşmaktan sıkıldığınızı gösterir. Ancak, bir konu bulduğunuzda, tartışacak bir şeyiniz olacak ve ortak bir ilgi alanınız olduğunu görecek.

Bu, bir erkeğin seni istemesini sağlamak için harika bir ders. Erkekler gizemi sever, kadınlar gizemi sever. Yani şu anda adamı cezbetmeye ve dikkatini çekmeye çalışıyorsunuz. Biraz gizemli olmak istiyorsun. Tamamen susmayın, ona istediği her şeyi vermeyin. Bazı bilgileri kendine sakla. Bu onun seni daha da merak etmesini sağlayacaktır.

Bir Erkeğin Beni İstediğini Nasıl Anlarım? 

Bir erkek sizi istiyor ise; sürekli etrafınızda olacak, sizinle vakit geçirmek isteyecek, yanınızdayken gergin, hata yapmaktan kaçınan tavırlar sergileyecek, ona hitap etmese de sizin istediğiniz şeyleri yapmayı kabul edecek, sizi arkadaşları ile tanıştıracak, yanınızda çocuk gibi davranabilecek, söylediğiniz her şeye dikkat edip ayrıntıları hatırlayacak ve size sabah akşam vakit buldukça yazacaktır.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

YAŞAM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir