Berk Keklik Kaç Yaşında?

Berk Keklik Kaç Yaşında?
18.10.2022 22:07
Sosyal medya fenomeni olarak bilinen Berk Keklik, ilkokul eğitimini Sivas'ta tamamladığı bilinmektedir ve Bahçeşehir Üniversitesi'nde Reklamcılık Bölümünde eğitimini sürdüren Keklik, Devlet Tiyatrolarında da oyunculuk yapmıştır. Berk Keklik kaç yaşında? Berk Keklik boyu kaç, hangi burç? Berk Keklik oynadığı diziler nelerdir, hangi takımlı? Berk Keklik ve Mehtap Algül sevgili mi? İşte ünlü sosyal medya fenomeni ile ilgili tüm detaylar bu yazıda sizlerle...

Berk Keklik’in doğum tarihi 9 Mayıs 2000 olarak bilinmektedir. Berk Keklik’in doğum yeri Sivas olarak bilinir ve Berk Keklik’in annesinin adı Afife’dir, sınıf öğretmenliği yapmaktadır. Berk Keklik’in babası ise eski Milli Güreşçi Aytaç Keklik olarak bilinmektedir.

Sivas Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nden mezun olan Berk Keklik, Bahçeşehir Üniversitesi’nde Reklamcılık Bölümünde eğitimini sürdürmektedir. Devlet Tiyatroları’nda birbirinden başarılı isimlerden eğitim almıştır. Sosyal medyada uberkuloz olarak Berk Keklik’in sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesi bulunmaktadır. Fenomenin 2022 yılı itibariyle Tiktok’ta 800 bin, Instagram’da ise takipçi sayısı 2,5 milyonu geçmiş olduğu bilinmektedir.

Berk Keklik Boyu Kaç?

Berk Keklik’in boyu 1,70 olarak bilinmektedir.

Berk Keklik, Üniversite sınavına 2018 yılında girmiş ancak istediği sonucu elde edemeyince özel yetenek sınavlarına katılmıştır. Fakat burada da durum aynı sonuçlanmış. Yaz tatilinde uberkuloz olarak Instagram’a giriş yapıp video çekmeye başlayan Keklik, yapabildiği en iyi işin "güldürmek" olduğunu fark etmiştir.

Berk Keklik Hangi Burç?

Berk Keklik Boğa burcu olarak bilinmektedir.

İlk tanıştığı günden beri yapmaktan en çok zevk aldığı işin tiyatro olduğunu belirten uberkuloz olarak tanınan Berk, ilk tiyatro oyununu 11 yaşında oynamıştır. “Kral Çıplak” isimli ilk oyununu sergileyen Keklik, daha sonra okulunda tiyatro etkinliklerinde sürekli olarak yer almaya başlamış olduğu bilinmektedir.

Berk Keklik Oynadığı Diziler Nelerdir?

Berk Keklik’in oynadığı dizi bulunmamaktadır. İlk tiyatro oyununu ise 11 yaşındayken oynamıştır. Okul yaşamı boyunca pek çok tiyatro oyunlarında rol aldığı bilinmektedir. Okul hayatı ve normal yaşantısı boyunca hep tiyatro ve edebiyat ile ilgilendiği biliniyor. Sürekli skeçler yazmış ve yarışmalara katılmıştır ve bu yarışmalardan ödüller kazanmıştır. Bu skeçlerini sosyal medyalarda yayınlamak için kısa kısa videolar çekerek çokça insanı güldürmeyi başarmıştır.

Berk Keklik Hangi Takımlı?

Sosyal medyada ”uberkuloz” adıyla bilinen Berk Keklik, Instagram ve Vine’da yayımladığı videolarla tanımıştır. Doğukan Sarıtaş ile “Hevesim Yok” isimli müzik parçasını çıkardıktan sonra oldukça ilgi gördüğü bilinmektedir.

Ayrıca Netflix’in ünlü dizisi Ragnarok’un oyuncusu Herman Tommeraas ile katıldığı canlı yayınlar da online dünyada büyük ses getirdiği bilinir.

Berk Keklik’in tuttuğu takım hakkında bir bilgiye henüz ulaşılamamıştır.

Berk Keklik Ve Mehtap Algül Sevgili Mi?

Bugüne kadar kamera arkasında birçok ünlü isimle birlikte çalışan Mehtap Algül, Bahçeşehir Üniversitesi'nde yönetmen olarak çalışmaktadır. Taktiksel şirket idaresi ve plan koordinatörlüğü gibi alanlarda görev icra eden Algül, aynı zamanda Berkcan Güven, Sibil Çetinkaya, Burak Yörük, İrem Çalhan ve Reynmen gibi sosyal medyanın popüler isimleriyle de oldukça zaman geçirmektedir.

Genç yaşına rağmen birçok sektörde çalışan ve tecrübe kazanan Mehtap Algül, geçtiğimiz aylarda açtığı YouTube kanalıyla da kısa süre içerisinde 50 binden fazla aboneye ulaşmış olduğu bilinmektedir. Berk Keklik ve Mehtap Algül sevgili olup olmadıklarına dair bir bilgi henüz bulunmamaktadır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir