Müge Anlı Kaç Yaşında?

Müge Anlı Kaç Yaşında?
22.10.2022 21:00
Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Müge Anlı başarılı bir televizyon sunucusudur. Müge Anlı kaç yaşında, eşi kimdir, hamile mi, ATV’den ayrılıyor mu? Müge Anlı burcu nedir, boyu kaçtır, kaç kilo? Müge Anlı anne ve babası kimdir, eski eşi kimdir, göçmen mi, ne kadar kazanıyor? Cevapları sizler için derledik…

Müge Anlı 19 Aralık 1973’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Yugoslav göçmeni bir aileden gelmektedir. Çocukluk yıllarını İstanbul’un Fatih ilçesinde geçirmiştir. Bu yıl itibariyle 49 yaşındadır. Başarılı bir televizyon sunucusu aynı zamanda iyi bir gazetecidir.

Müge Anlı Eşi Kimdir?

Şinasi Yüzbaşıoğlu, 10 Nisan 1963 Adana doğmuştur. Liseden sonra polis olan Yüzbaşıoğlu, bir dönem Erzurum Emniyet Müdürlüğü'nde ve daha sonra Adana Emniyet Müdürlüğü'nde görev almıştır. 2021 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'ne atması gerçekleşmiştir. Şinasi Yüzbaşıoğlu, 4. sınıf emniyet müdürü konumundadır. 25 Haziran 2022 tarihinde sade bir nikah töreniyle Müge Anlı ile evlenmişlerdir.

Müge Anlı Hamile Mi?

Müge Anlı evlendikten sonra soyadını değiştirerek sosyal medya hesabına eklemiştir. Sosyal medya hesabından aynı zamanda bir anne-bebek sayfasını da takip etmesi sonucunda hamilelik ile ilgili haberler yapılmıştır. Müge Anlı tarafından herhangi açıklama yapılmadığı için konu hakkında doğrulama ya da yalanlama olmamıştır.

Müge Anlı ATV'den Ayrılıyor Mu?

ATV'nin gündüz kuşağında yer alan ikili arasında format savaşı olarak görülen durumda sonuçların ne olacağı oldukça merak konusudur. İddialara göre Müge Anlı Esra Erol için ‘Ya ben ya o’ diyerek ATV'ye resti çektiği hakkında haberler yapılmıştır. Konu hakkında herhangi açıklama olmazken Müge Anlı yeni sezonda ATV kanalında yer almaya devam etmektedir.

Müge Anlı Burcu Nedir?

Bilindiği üzere Müge Anlı 19 Aralık 1973 doğumludur. Yani kendisi bir astroloji de kendisi Yay burcudur.

Müge Anlı Boyu Kaçtır?

Müge Anlı’ nın boyu 1.64 cm’dir

Müge Anlı Kaç Kilo?

Müge Anlı 54 kilo civarında bir ağılığa sahiptir.

Müge Anlı Anne Ve Babası Kimdir?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Başarılı sunucu Müge Anlı' nın babası İhsan Anlı olarak bilinmektedir. Fakat babasına dair pek fazla detay bulunmamaktadır. Müge Anlı' nın annesi ise öğretmenlik yapmaktadır.

Müge Anlı Eski Eşi Kimdir?

Müge Anlı ile olan evliliği tarafından gündeme gelse de Burhan Akdağ, aslında ünlü bir gazeteci ve fotoğrafçıdır. Müge Anlı hakkında söyledikleriyle sık sık gündeme gelen Burhan Akdağ çeşitli gazetelerde üst düzey yöneticiliklerde bulunmuştur. Şu anada başka biriyle evlidir. Müge Anlı’ dan olan çocuğu dışında 2 çocuğu daha bulunmaktadır. 

Müge Anlı Göçmen Mi?

Aslen Yugoslav göçmeni olan Müge Anlı, doğma büyüme İstanbul şehrindendir. İstanbul’ un Fatih ilçesinde doğup büyümüştür.

Müge Anlı Ne Kadar Kazanıyor?

Elde edilen bilgilere göre, televizyon programları sunucularının maaşlarının aylık değil haftalık olarak aldıkları bilinmektedir. Kanallarda, sunucuların maaşları bu düzen üzerine kurulmuştur. Fenomen sunucu Müge Anlı' nın ise ATV ile olan anlaşması haftalık 80.000 TL olarak konuşulmaktadır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir