Bauhaus Sahibi Kimdir?

Bauhaus Sahibi Kimdir?
15.09.2022 22:12
Bauhaus hem Avrupa’da hem de ülkemizde sevilen bir marka haline gelmiştir. Bauhaus sahibi kimdir, hangi ülkenin markasıdır, ne zaman kuruldu? Bauhaus ne zaman Türkiye’ye geldi, iş başvurusu nasıl yapılır? Bauhaus çalışma koşulları nelerdir, müşteri hizmetleri numarası kaçtır?

Sektöründe ilk sıralarda yer alan Bauhaus hakkında en çok araştırılan konulardan biri sahibinin kim olduğudur. Bu noktada konu hakkında açıklama yapacak olursak; Bauhaus’un sahibi Heinz-Georg Baus’tur.

Bauhaus Hangi Ülkenin Markasıdır?

Bauhaus hakkında bilinmesi gereken konulardan biri de hangi ülkenin markası olduğudur. Alman markası olan Bauhaus Weimar, Almanya’da kurulmuştur.

Bauhaus Türkiye'ye Ne Zaman Geldi?

Türkiye'de “kendin–yap” (do-it-yourself) kavramını yerleştiren BAUHAUS, ülkemizdeki ilk yatırımını 1996 yılında İstanbul'da gerçekleştirerek Türkiye pazarına adım atmıştır.

Bauhaus Ne Zaman Kuruldu?

Bauhaus hakkında sıkça araştırılan bir başka konu da ne zaman kurulduğudur. Bu noktada konu hakkında bilgi verecek olursak Bauhaus 12 Nisan 1919 tarihinde kurulmuştur.

Bauhaus Çalışma Koşulları Nelerdir?

Uzmanlık ölçüsü BAUHAUS 19 ülkede 15.000'in üzerinde çalışanı sayesinde Avrupa'nın en başarılı şirketlerinden biri haline gelmiştir. 300 adetin üzerinde atölye, ev ve bahçe malzemeleri uzmanı satış merkezlerinde 120.000'in üzerinde kaliteli ürünler satılmaktadır.

Güleryüzlü, çalışkan ve yüksek motivasyonlu çalışanlar müşterilerine vaat ettikleri en iyi ve en kaliteli hizmeti sunarak uzun vadeli büyümenin ve başarının temelini oluştururlar.

Bu bağlamda, şirket çalışanlarına görevleri ile ilgili her gün yeni tecrübeler kazanarak mesleki kariyer yapabilecekleri, sorumluluk alabilecekleri, bilgi, beceri ve yetkinliklerini arttırarak uluslararası bir kuruluşta çalışabilecekleri iş olanakları sunmaktadır.

Marketçilik sektöründe deneyimli,

Lise, tercihen Meslek Lisesi mezunu,

İnsan ilişkilerinde başarılı, çalışkan ve azimli,

Şubelere yakın yerlerde ikamet eden,

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

Güleryüz

Takım çalışması

Yoğun iş temposuna uyum sağlama

Sürekli öğrenme

İletişim becerisi

Özgüven

Bauhaus İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bauhaus’ta çalışmak isteyen kişilerin; Bauhaus’un resmi internet sitesine girerek burada bulunan iş başvuru formunu doldurması gerekmektedir. Bauhaus iş başvuru sürecinizin hızla tamamlanması beklenen durumlar arasındadır.

Bauhaus Çalışma Saatleri Nelerdir?

Bauhaus hakkında bilinmesi gereken en önemli konulardan biri de çalışma saatlerinin nasıl olduğudur. Konu hakkında bilgi verecek olursak; Bauhaus çalışma saatleri 8.30- 22.00 arasındadır.

Bauhaus Müşteri Hizmetleri Numarası Kaçtır?

0850 800 55 55 numaralı müşteri hizmet hattı haftanın 7 günü 09:00- 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bauhaus ile ilgili tüm öneri ve talepleriniz için [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir