Ay Taşı Hangi Burcun Taşıdır?

Ay Taşı Hangi Burcun Taşıdır?
11.10.2022 19:06
Eski zamanlarda iyileşmenin yöntemlerinden biri de doğal taşlardır. Günümüzde de bu yöntemlerle iyileşmenin gücü kanıtlanmıştır. Ay taşı da bu taşlardan bir tanesidir. Ay taşı hangi burcun taşıdır, cilde zararları nelerdir, diğer adı nedir? Ay taşı denize girer mi, nasıl şarj, aktif edilir, gerçek olduğu nasıl anlaşılır?

Burçların enerjilerine göre taşlar vardır. Ay taşı da su grubunda olan burçların taşı olarak bilinir. Vücudunuzda taşıdığınızda enerji verir. Negatif enerjilerden koruma gibi bir özelliğe sahiptir. Yengeç, balık gibi burçlar ay taşını kolye, küpe, yüzük şeklinde taşıyabilir ve güzel enerjilerle hayatlarına devam edebilirler.

Ay Taşının Cilde Zararları Nelerdir?

Ay taşının cilde bir zararı yoktur. Aksine daha parlak ve güzel bir cildiniz olmasında yardımcı olacaktır. Kadınlar üzerinde çok etkili olan ve hormon dengelerini de düzenleyen taşlar arasındadır. Bu sebeple taşın cildinize yansıması daha parlak olacaktır. Gönül rahatlığı için kullanabilirsiniz.

Ay Taşının Diğer Adı Nedir?

Ay taşının iki adı vardır. İngilizce dilinde moon stone olarak bilinir. Taşın ünü dünyaya yayılarak birçok ünlü isminden yanından ayırmadığı taşlar arasındadır. Doğal şifa yöntemleri arasında olduğu için çok kuvvetli şekilde insan vücuduna olumlu yönde etki eder. Bu sayede en çok tercih edilen ve aranan taşlar arasında gelir. Ay taşını alırken doğal olup olmadığına dair iyi bilgiler edinerek almanız tavsiye edilir.

Ay Taşı Denize Girer Mi?

Doğal taşları yine doğadaki yöntemler aracılığıyla temizleyebilirsiniz. Ay taşını da denizde on dakika bekleterek aktif şekline dönüştürebilirsiniz. Denize girerek enerjiyi daha çok fazla çekmesine yardımcı olursunuz. Ay taşı her derde deva olmasından ötürü enerjisini de doğru kullanarak takmamız gerekir. Deniz suyu ve tuzunun ona hiçbir zararı olmadığı bilinmektedir.

Ay Taşı Nasıl Şarj Edilir?

Evrendeki bazı döngülerde doğal taşları gün ışığına ve ay ışığının altına koyarak şarj edebilirsiniz. Ay taşını da gece yatmadan önce ay ışığının altına koyarak sabah saat 10’a kadar almanız tavsiye edilir. Bu sayede taşın şarj olmasına yardımcı olacaksınız. Diğer bir yöntem ise su ile yıkanılmasıdır.  Taşların şarj olmasında en büyük yardımcılardandır.

Ay Taşı Nasıl Aktif Edilir?

Ay taşının aktif haline dönüşmesi ve eski etkili hale dönüşmesi deniz tuzuna batırarak yıkamak olacaktır. Deniz tuzunun etkisi taşların o olumsuz etkilerini anında kaldırma gibi güce sahiptir. Deniz tuzuyla yıkadıktan sonra temiz suda durulayınız daha sonra kurulayıp aktif hale dönüşmesini sağlarsınız.

Ay Taşının Gerçek Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Dolandırıcılık taşların satılmasında da yapılır. Doğal taşı nasıl anlarsınız, taşın içi ve dışının aynı renk olması gerekir. İçi siyah olursa o taşın sahte olduğunu ve doğal olmadığını anlayın. Ay taşını da aynı şekilde ışığa tuttuğunuzda dışıyla ay şekilde rengin yansıması gerekir. O zaman doğal olduğunu anlarsınız.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir