Ahu Yağtu Babası Kimdir?

Ahu Yağtu Babası Kimdir?
19.11.2022 21:34
Ahu Yağtu isimli güzel oyuncu hakkında birçok merak edilen soru araştırılmaya başlamıştır. Ahu Yağtu babası kimdir? Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz neden boşandı? Cem Yılmaz, Ahu Yağtu ne zaman boşandı, kaç yıl evli kaldı? Ahu Yağtu çocuğu var mı, doğum tarihi nedir, evli mi? Ahu Yağtu ile Tolga Çevik kardeş mi? İşte tüm detaylar...

Hasan Neşet Yağtu ünlü isim Ahu’nun babasıdır.

Ahu Yağtu ile basına yaptığı açıklamalarla gündeme gelen babası arasındaki sorunların yıllar öncesine dayandığı bilinmektedir. Ahu Yağtu daha dokuz yaşındayken, şiddetli geçimsizlik yüzünden anne Hülya Yörük’le babası Hasan Neşet Yağtu ayrıldığı bilinmektedir.

Ahu Yağtu Ve Cem Yılmaz Neden Boşandı?

Çift, 2013 yılında birlikteliklerini sonlandırdı. Cem Yılmaz, oğlu Kemal'i yetiştirirken yaptığı bazı hataların eşi Ahu Yağtu ile ayrılığına neden olduğunu dile getirmiştir. Ahu’nun ve kendinin kişiliklerinin uyuşmadığını söylemiştir.

Cem Yılmaz Ahu Yağtu Ne Zaman Boşandı?

Cem Yılmaz, 2013'ün son saatlerinde boşandığı eşi Ahu Yağtu'ya bir servet öderken boşanma protokolünde oğlu Kemal'in geleceğini de güvence altına aldığı bilinmektedir. Kemal için aylık 10 bin dolar nafaka ödeyecek olan Yılmaz, oğlunun eğitimini de yüksek lisansına kadar düşündüğü biliniyor.

Ahu Yağtu Cem Yılmaz Kaç Yıl Evli Kaldı?

Ahu Yağtu, 2000 yılında 22 yaşındayken Doğan Akçura ile yaptı ancak bu evlilik 5 yıl devam etmiştir. 10 Mart 2012 tarihinde Cem Yılmaz ile hayatını birleştiren ancak kısa bir süre sonra ünlü komedyenle yollarını ayıran Ahu Yağtu'nun bu evlilikten Kemal adında bir oğlu bulunmaktadır. Bir sene kadar az bir süre evli kalmışlardır.

Ahu Yağtu Çocuğu Var Mı?

Kemal Yılmaz isimli erkek çocuğu olduğu bilinmektedir.

Ahu Yağtu ayrıca iş hayatına 1993 yılında modellikle başlamıştır. Zaman içinde meslek hanesine oyunculuktan moda editörlüğüne ve stil danışmanlığına kadar birçok iş daha eklemiştir.

Ahu Yağtu İle Tolga Çevik Kardeş Mi?

İpek Çevik Selet Tolga Çeviğin kardeşi olarak bilinmektedir. Ahu Yağtu ile kardeş değildir.

Ahu Yağtu İstanbul Bebek'te "Second Chance" isimli vintage butik sahibi olması ile bilinmektedir. Ahu Yağtu, aktif olarak podyum yaşantısını sürdürdüğü bilinmektedir. Türkiye'nin en iyi birkaç modelinden birisi olarak sevenleri tarafından takip edilmektedir.

Ahu Yağtu Doğum Tarihi Nedir?

Çocukluğu Karşıyaka’da geçirdiği bilinmektedir. Anne babası o küçükken ayrılmıştır. Sanat okulundan başarı ile mezun olmuştur. 14 yaşında model olmaya karar verince İzmir ‘den İstanbul’a taşındığı bilinmektedir. 11 Temmuz 1978 İzmir’de dünyaya gözlerini açmıştır.

Ahu Yağtu Evli Mi?

1.evliliğini :2000 yılında 22 yaşındayken Doğan Akçura ile yapmıştır. Fakat bu çift 5 yıl sonra boşandılar. 2. evliliğini Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz 10 Mart 2012 tarihinde Pera Palas Otel'de yapmıştır. Balayı için Dubai'ye gitmişlerdir. Evlilik öncesi 4,5 aylık hamile olan Ahu Yağtu, çocukları doğduğunda adını Kemal koydular.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir