Acıların Kadını Olarak Tanınan Bergen’in Hayatı Gerçekte Nasıldı?

Acıların Kadını Olarak Tanınan Bergen’in Hayatı Gerçekte Nasıldı?
23.02.2022 18:00
Acıların Kadını olarak tanıdığımız Bergen, hisli şarkı ile bugün hala gündemde. Aradan geçen yıllara rağmen, trajik bir hikâye ile sevenlerinin kalbinde hala bir yara olan Bergen hakkında merak edilenler sorgulanıyor. Acıların Kadını olarak tanıdığımız Bergen’in hayatının gerçekte nasıl olduğu dinleyicileri tarafından araştırılıyor.

Acıların Kadını olarak tanınan Bergen’in hayatının gerçekte nasıl olduğu dinleyicileri tarafından merak ediliyor. Trajik hikâyesi ile hala konuşulan Bergen’in hayatı hakkında bilinmeyenler de araştırılıyor. Bergen’in hayatı gerçekten de trajik bir hikâye serüveni gibi geçti. Bergen yalnızca 30 yıl yaşadı. Tek isteği ise doyasıya şarkı söylemekti. Hayatının aşkı Halis’in kıskançlık krizleri yaşamasına izin vermedi. Hayatta ilk darbesini ilk aşkı taksi şoförü Yalçın’dan yedi. Yalçın, Bergen’e zorla sahip oldu. Daha sonra bir başkası ile evleneceğini söyledi. Bergen aşkta ilk darbesini bu şekilde aldı. Aradan yıllar geçti. Bergen okulu bırakıp sahne almaya başladı, sevildi de. Alkış aldıkça, daha da sevdi sahneyi.

Hayat doluydu, sahnede kendisini görüp beğenenleri tersleyecek kadar da çetin ceviz bir kadındı. Ancak hayat karşısına Halis’i çıkardı. Bergen bir süre Halis’e yüz vermedi. Ancak bir zaman sonra Halis’ten gelen çiçeklerin üzerinde yazan ‘’Beni tanısan seversin.’’ notuna yelkenleri suya indirdi. Böylece büyük ve hiddetli aşk başladı. Bergen ve Halis evlendiler. Ancak Bergen bir zaman sonra Halis’in zaten evli olduğunu öğrendi. Kendisine kıyılan nikâh da şahitler de Halis’in bir oyunuydu. Bunu da unuttu Bergen, sabırla Halis’in esas eşini boşamasını bekledi. Bu sırada defalarca dayak yedi, yine de her seferinde affetti. Halis boşanma sözünü tuttu, Bergen’in sahneleri bırakması şartı ile resmi olarak evlendiler. Bergen evlendikten sonra evinin kadını olmaya karar verdi.

Evinin kadını Bergen, defalarca affettiği Halis’ten dayak yemeye devam etti. Ve yine her seferinde barıştı, affetti. İnişli çıkışlı aşk bir şekilde devam etti, Bergen evden kaçtı, Halis kovaladı. Boşandılar, sonra tekrar evlendiler. Bergen, Halis’ten vazgeçemedi. Halis de şiddetli ve öfke dolu aşkından. Halis şiddetle karşı çıkıyordu, Bergen’in sahneye çıkmasına. Ancak Bergen, evinin kadını olmayı bırakıp yeniden sahnelere atmıştı kendini. Kaçma kovalama devam etti, Halis tehdit edercesine ‘’3 gün sonra tüm gazeteler senden bahsedecek.’’ dedi. Dediğini de yaptı, sahne çıkışında Bergen’in yüzüne kezzap attırdı. Bu durum bile bitirmedi Bergen’in aşkını, Halis hapiste iken yeniden görüşmeye başladılar. Kendisini bu hale getiren, bir gözünü elinden alan, defalarca ameliyat olmasına sebep olan adamı yeniden affetti. Hikâye değişmedi. İnatlaşma devam etti. Ve bir gün Bergen henüz 30 yaşında iken, Halis’in tabancasından çıkan kurşun ile hayatını kaybetti. Yalnızca 30 yıl yaşayan Bergen, gerçekten de Acıların Kadını oldu.

Bergen Çocuğu Var Mı?

Bergen 1977 yılında dayısının oğlu olan Göksel Sarılmışer ile evlendi. 4 yıl evliliğin ardından boşandı. Bu evlilikten Hakan adında bir erkek çocuğu dünyaya geldi. Boşanmanın ardından Gökhan Sarılmışer, çocuğu Hakan ile birlikte Hollanda’ya taşındı.

Bergen Çocuğu Kimdir?

Bergen’in bir erkek çocuğu bulunuyor. Bu erkek çocuk Bergen’in Gökhan Sarılmışer ile yaptığı evlilikten 1981 yılında doğmuştur. Bergen’in çocuğunun adının ise Hakan olduğu biliniyor.

Bergen En Sevilen Şarkıları Nelerdir?

Bergen’in en sevilen şarkıları şu şekilde sıralanıyor; Elimde Duran Fotoğrafın, Sen Affetsen Ben Affetmem, Benim İçin Üzülme, Sev Yeter, Yıllar Affetmez, Onu Da Yak Tanrım, Seni Kalbimden Kovdum, Acıların Kadını, Son Ağlayışım, Ay Doğmuyor gibi kült şarkılardır.

Bergen’e Kezzap Atan Kim?

Yüzüne atılan kezzap ile o döneme bir anda damga vuran Bergen’e kezzap atanın kim olduğu hala sorgulanıyor. Bergen’e kezzap atan kişinin takıntılı ve kıskanç eşi, büyük aşkı Halis olduğu biliniyor.

Bergen’in Gözüne Ne Oldu?

Bergen’in gözüne ne olduğu da merak edilenler arasında bulunuyor. Bergen’in tek gözü, yüzüne atılan kezzap sonucunda kör kaldı. Yüzünün ve vücudunun çeşitli yerlerine de denk gelen kezzap sonucunda defalarca ameliyat olan Bergen, gözünden de oldu.

Bergen’in Kocası Kimdir?

Bergen’in evlenip boşandığı ve hayatından bir türlü atamadığı ayrıca ölümüne sebep olduğu kocasının Halis Serbest olduğu biliniyor. Halis Serbest, Bergen henüz 30 yaşında iken tabancasından çıkan 6 kurşun ile ünlü sanatçıyı ölüme mahkûm etmişti.

Bergen Kaç Yaşında Öldü?

Henüz genç yaşta yaşama veda eden Bergen, trajik bir şekilde acı ve öfke dolu bir aşkın kurbanı oldu. Bergen büyük aşkı Halis Serbest’in tabancasından çıkan 6 kurşun ile 30 yaşında öldü.

Bergen Mezarı Nerede?

30 yaşında trajik aşk hikâyesi ile sevenlerini yasa boğan Bergen’in mezarının nerede olduğu hala sevenleri tarafından merak ediliyor. Bergen’in mezarının bir kafes içerisinde bulunduğu ve Mersin Şehir Mezarlığında olduğu biliniyor.

Bergen Mezarı Hikâyesi Nedir?

Mezarı bir kafes içerisinde bulunan Bergen’in mezarının hikâyesi sorgulanıyor. Bergen’in mezarının kafes içerisinde bulunması iddiaya göre Halis Serbest’in Bergen’i vurduktan sonra kendisine ‘’Seni mezarında bile rahat bırakmayacağım.’’ demesidir. Bu söz karşısında Bergen’in annesi kızının mezarını sarmakta olan kocaman bir kafes yaptırmıştır.

Bergen Ne Zaman Öldü?

Acıların Kadını olarak tanıdığımız Bergen’in ne zaman öldüğü de hakkında merak edilenler arasında bulunuyor. Bergen henüz 30 yaşında iken kocası Halis Serbest tarafından 14 Ağustos 1989 tarihinde öldürüldü.

Bergen Nasıl Öldü?

Genç yaşta hayatını kaybeden ünlü sanatçı Bergen’in nasıl öldüğü merak ediliyor. Acıların Kadını Bergen, kocası Halis Serbest’in tabancasından çıkan 6 kurşun sebebi ile öldü. 14 Ağustos 1989 tarihinde kocası tarafından öldürülen Bergen’in mezarına annesi tarafından kocaman bir kafes yaptırıldı.


Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir