31 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları: Geleceğe Odaklanın!

31 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları: Geleceğe Odaklanın!
30.07.2022 18:50
31 Temmuz 2022 günlük burç yorumlarında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak Kova, Balık burçlarını neler bekliyor? Burcunuzda yaşanacak değişiklikler neler? İşte, 31 Temmuz 2022 burç yorumları…

Günlük burç yorumları köşemizde bugün 31 Temmuz 2022 günlük burç yorumlarını sizin için derledik. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak Kova, Balık burçlarının günlük burç yorumlarına hep birlikte göz atalım.


Koç Burcu (21 Mart- 19 Nisan)

Sevgili Koç, anıların artık bu kadar sıkı tutulmasına gerek yok. Çok bağlı olduğunuz şeyleri yapmak için belirli bir yönteminiz olabilir. Gerçekte, bu yöntem mutlaka bir şeyler yapmanın en iyi yolu değildir - her zaman bu şekilde düşünmek üzere yetiştirilmiş olsanız bile. Arkadaşlarınız size yeni bir çalışma yöntemi göstermeye çalışıyor olabilir, ancak eski alışkanlıklarınızda çok rahat olduğunuz için bunu içselleştirmeniz zor olabilir. Durgunluk yerine büyümeyi benimseyin.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğa, sorumluluk ve güç şu anda kapınızı çalıyor! Bu şanstan saklanmak, onlarla uğraşmaktan daha kolay gelebilir - özellikle de bunların gerektirdiği her şeyi halledemeyeceğinizden korkuyorsanız. Hatta bir süredir bu fırsatın peşinden koşuyor olabilirsiniz, ancak tam önünüzdeyken kendinizi ondan kaçarken ya da kaçarken buluyorsunuz. Tekrar denemek için asla çok geç olmasa da, bunu kaçırdığınız için büyük olasılıkla pişman olacaksınız. Gölgelerden çıkın ve yeni rolünüze adım atın!

İkizler Burcu (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, geçmişteki bir acıdan yola çıkmak, bugünün ana zorluğu olabilir. Kin kalbinizde yerini almış olabilir ve devam etme arzunuza rağmen, artık öfke gitmenize izin vermeyecekmiş gibi gelebilir. Bu küskünlük, bozulan bir arkadaşlıkla ya da dağılan bir ilişkiyle ilgili olabilir ve muhtemelen yaratmaya çalıştığınız iyileşmeye direniyor. Derin bir duygusal yara olabilir, bu yüzden kendinize karşı sabırlı olun ve kendi hızınızda iyileşin.

Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, otoriteyle olan mücadeleler şu anda sizin için sorunlara sebep olabilir. Belli bir yoldan çıkmak isteyebilirsiniz, ancak durumunuzun kuralları kendinizi ifade etmenizi engelleyebilir. Birisi sizi engellemek için otorite konumunu kullanıyor olabilir ve sizi o an için geçici olarak kendi isteklerine boyun eğmeye zorlayabilir. Kurallar kurallardır, ancak kuralların sonsuza kadar sürmesi gerekmez. Sizden sonra gelenler için kuralı değiştirmeye çalışmayı düşünün - şu anda davanızı cesaretle yapabilirsiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Haziran)


Sevgili Aslan, manzaradaki bir değişiklik, mevcut bir mücadeleyi çözmenize yardımcı olabilir. Zihinsel olarak sıkışıp kalmış olsanız da olmasanız da, her zaman aynı dört duvara bakmak muhtemelen yardımcı olmuyor. Katı veya size yardım etmeye isteksiz birinin yanında olmak da bir sorun olabilir ve onlardan biraz uzaklaşmak kafanızı temizlemeye yardımcı olabilir. Onların bakış açısı, kendi başınıza ihlal ediyor ve potansiyel olarak görüşünüzü bulandırıyor olabilir. Net görebilmek için bir adım geri atın!

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Sevgili Başak, sağlığınız bugün bazı talihsiz sorunlarla karşılaşabilir. Önceki günlerin olaylarından veya son zamanlarda uykusuzluktan bitkin hissedebilirsiniz ve bu, yapılacaklar listenize nasıl yaklaştığınızı renklendirebilir. Karşılaştığınız insanlar, ruh halinizi şu anda daha kasten sıradan veya cansız görebilir, ancak muhtemelen başkalarına nasıl rastladığınızın tam olarak farkında değilsiniz. Başkalarına, onlara kızgın olmadığınızı, tam kapasite ile çalışmadığınızı göstermek için bilinçli bir çaba gösterin.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Sevgili Terazi, şans size şu anda başkaları aracılığıyla gelebilir. Bir projeyi kendi başınıza tamamlama girişimleriniz başarılı olmayabilir ve ne kadar bir arada olursanız olun, bir ekip çalışmasının gelişme olasılığı daha yüksektir. Özellikle, hayalleriniz ne kadar iddialıysa, nihai ürünü düzgün bir şekilde yaratmak için o kadar çok insana ihtiyaç duyacaklar. Başkalarıyla çalışmaya ve uzlaşmaya istekli olun.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)

Sevgili Akrep, izole hissetmek, bugün sorunlarınızdan kaçmak için sizi cezbedebilir. Tek başına bir zorlukla yüzleşmek zorundaymış gibi hissedebilir veya göz korkutucu dersleri kendi başınıza öğrenmiş olabilirsiniz. Her şey üzerinize geliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Çok büyük bir girişimmiş gibi bakmak yerine, zihninizdeki şeyleri küçük parçalara ayırmaya çalışın. Bu, tek başına halletmen gereken bir şey olabilir, ama imkânsız değil.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, kişisel bir dönüşüm, şu anda kendinizi ifade etme şeklinizi değiştirebilir. Gardırobunuzun sınırlarını aştığınızı veya odanızın artık kendinizi nasıl hissettiğinizi yansıtmadığını fark edebilirsiniz ve ayarlamalar yapmanız gerekebilir. Aksi takdirde, bu mülkler ve yerler boğucu hissetmeye başlayabilir ve olmanız gereken kişiye dönüşmenizi engelleyebilir. Bir noktada size hizmet eden bu şeylere saygı duyabilirsiniz, ancak muhtemelen geleceğe ilerlemenin zamanı geldi.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)


Sevgili Oğlak, kişisel hisler, mevcut ortaklıklarınızdaki herhangi bir gerilimin alevlerini körükleyebilir. Bu bir iş ortaklığında, bir ilişkide veya bir arkadaşlıkta olabilir, muhtemelen birlikte çalıştığınız veya birbirinizi sık sık gördüğünüz bir arkadaşlık. Bu yakınlık, karşılıklı güven ve birbirinize karşı olumlu duygulardan kaynaklanır, ancak bir fikir farklılığı veya incinmiş duygular aranızda yeni bir yarık açabilir. Kendi fikrinizi nihai karara zorlamadan önce bir uzlaşma bulmaya çalışın.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kova, geçmişte edindiğiniz davranışlar bugün üzerinizde yıpranmaya başlayabilir. Eski bir arkadaş seni kötü bir alışkanlığa başlatmış olabilir ve şu ya da bu nedenden dolayı hayatında hala pratikte olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, muhtemelen bu noktada biraz bıktınız! Geri dönmek için yararsız geleneğiniz olmadan hayatın nasıl görüneceğinden korkmak yerine, bu alışkanlıktan geri kalmasaydınız neler yapabileceğinizi dört gözle bekleyin.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, temeliniz şimdi değişiyor olabilir. Her zaman özdeşleştirdiğiniz bir karakter özelliği veya unvan size düşündüğünüz kadar iyi gelmeyebilir. Bu sebeple biraz kimlik bunalımı hissedebilir, eskiden gurur duyduğunuz bu unvana uymuyorsanız nasıl biri olduğunuzu merak edebilirsiniz. Tek bir şey olmadığınızı unutmayın, çok yönlü bir insansınız ve her zaman büyüyor ve değişiyorsunuz. Kendinize karmaşık olma izni verin!

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir