28 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları: Geçmişi Arkanızda Bırakın!

28 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları: Geçmişi Arkanızda Bırakın!
27.07.2022 19:18
28 Temmuz 2022 günlük burç yorumlarında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak Kova, Balık burçlarını neler bekliyor? Burcunuzda yaşanacak değişiklikler neler? İşte, 28 Temmuz 2022 burç yorumları…

Günlük burç yorumları köşemizde bugün 28 Temmuz 2022 günlük burç yorumlarını sizin için derledik. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak Kova, Balık burçlarının günlük burç yorumlarına hep birlikte göz atalım.

Koç Burcu (21 Mart- 19 Nisan)

Sevgili Koç, kimlik ve benlik meseleleri şu anda sizin için hayati önem taşıyabilir. Yıldızlar size kim olduğunuzu soruyor, kendinizi bulmanız ve dünyaya neler sunmanız gerektiğini keşfetmeniz için sizi cesaretlendiriyor olabilir. Bu, özellikle yaratıcılık söz konusu olduğunda geçerlidir! Güvensizlik duyguları, kendinizi keşfetmenizi beklemeye almakla tehdit edebilir, ancak başka birinin sizi yoldan çıkarmasına veya kendinizi küçük hissetmenize izin vermeyin. En gerçek, en canlı benliğiniz olarak sahneye çıkın.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğa, bitmemiş işler, bitirmenizi talep ediyor olabilir. Bu, bir günde uzlaştırabileceğiniz bir şey olmayabilir, ancak yolculuğun başlangıcı burada! Kişisel bir değişiklik yapmış olabilirsiniz, potansiyel olarak eskiden olduğunuz kişiden sert bir dönüş yapabilirsiniz, ancak bu yeni yol biraz korkutucu olsa bile doğru hissettirecek. Bu eski işi bitirmeden tam anlamıyla ilerlemeniz imkansız olabilir. Geçmişi arkanda bırak!

İkizler Burcu (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, yakın ufukta arkadaş grubunuzun yeniden incelenmesi olabilir. Arkadaşlar fiziksel olarak uzak yerlere taşınıyor ve günlük arkadaş grubunuzdan ayrılıyor olabilir ya da artık aynı yolu paylaşmanız gerekmeyen ruhsal olarak birbirinizden ayrılıyor olabilirsiniz. Buna ek olarak, yeni insanlar hayatınıza girmek üzere olabilir. Hem eski bağlantıları serbest bırakmaya hem de yenilerini karşılamaya açık olun.

Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, kariyerinizde seviye atlamak üzere olabilirsiniz. Daha fazla sorumluluk almaya ve yeni beceriler kazanmaya hazır olduğunuz için, şirketinizde daha olumlu bir iş deneyimine veya terfiye giden yolculuğun ilk adımları sadece birkaç adım ötede olabilir. Çok kısa sürede çok ileri gittiğinizden endişe duyabilirsiniz, ancak mesleğiniz söz konusu olduğunda yeni deneyimlerden korkmayın. Hatalarınıza başarısızlıklar gibi değil, dersler gibi davranarak baskıyı azaltın.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Haziran)


Sevgili Aslan, ufkunuzu genişletmek istiyor olabilirsiniz. Bu istek, bir ruh arayışı çabası olarak tezahür edebilir ve ilerlemenizi geçici olarak engelleyebilecek bazı aşırı düşüncelere rağmen, onu tamamlayabilirsiniz. Yeni bir kültür veya sizi her zaman büyüleyen bir konuda yaz kursu gibi daha önce hiç yaşamadığınız bir şey, varlığınızı yükseltmenize yardımcı olacaktır. 

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Sevgili Başak, bu zamanda iç huzurunuz zihninize akmaya başlayabilir. Zaman çoğu yarayı iyileştirir ve bir zamanlar acı veren bir deneyim sonunda zihninizden silinebilir. Hissettiğiniz karanlığı bırakmak geçerlidir, çünkü onun buharlaşmasına izin vermek, zihninizi bir kez daha net düşünmek için serbest bırakacaktır. Düşünceleriniz neyin yanlış gittiğine o kadar odaklanmadığında, şu anda ne olması gerektiğine bakabilirsiniz.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Sevgili Terazi, temel ilişkilerinizde dengenin yeniden sağlanması gerekebilir. Siz payınıza düşenden daha azını yaparken tüm ağır işleri sevdiklerinizin yaptığını görebilirsiniz - ya da tüm işi yapan siz olabilirsiniz. Terazi hangi yöne dönerse dönsün, niyetinizi bu dengesizliği bir an önce düzeltmeye odaklayın. Ne kadar uzun süre düzensiz kalırsa, düzeltilmesi o kadar zor olacaktır.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)


Sevgili Akrep, organizasyon şu anki hayatınızın büyük bir parçası olmayabilir. Önemli konuları unutmanıza veya alanınızı karıştırmanıza neden olan bir programa bağlı kalmaya çalışmak yerine, her seferinde bir gün çalışıyor olabilirsiniz. Potansiyel olarak bazı değerli eşyaların izini bile kaybedebilirsiniz. Günlük rutininiz hakkında daha az stres hissedebilmeniz için daha fazla umursamaz olmanız gerekebilir. Sizin için çalışan bir sistem bulun ve bunu kullanın.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, şu anda heyecanlı bir dönem içinde olabilirsiniz. Tutkulu olduğunuz bir şeyi yarım bırakmış olabilirsiniz, çünkü muhtemelen o sırada yapılması gereken daha önemli şeyler vardı. Ancak, heyecan duyduğunuz konuyu sonsuza dek orada bırakmak zorunda değilsiniz. Eğlenmek için kendinize izin verin! Sevdiğiniz bu aktiviteye tekrar başlamak için harika bir gün, özellikle de hayatınız onsuz monoton hissettirmeye başladıysa…

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Sevgili Oğlak, şu anda ailenizle yakınlaşmak için bir fırsatınız var. Son zamanlarda kendinizi ifade etmenin yeni yollarını kullanmak, onların sizi geçmişte kelimelere sahip olmadığınız şekillerde anlamalarına yardımcı olabilir. Geçmişte kim olduğunuzu bile bilmiyor olabilirsiniz, bu yüzden onlara sizin için de yeni olan bilgileri söylüyor olabilirsiniz. Bu, biyolojik bir aile olmak zorunda değildir, çünkü bugün bulunan aile ile bağ kurulabilir. Hayatınızı sevdiklerinizle paylaşın!

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)


Sevgili Kova, kendinizi herkese yetişmek için çok zorluyorsunuz. Karşılığında senin yanında olamayacak insanlar için çok çalışıyor olabilirsin. Hayatınızdaki herkesi memnun etmeye çalışmak, istekleri bunaltıcı hale geldiğinde sorunlar yaratabilir ve tek taraflı ilişkilerden bıkabilirsiniz. Bazı ilişkilerde üzerinize düşenden çok daha fazlasını yapıyor olabilirsiniz, bu nedenle daha sık "hayır" demelisiniz. Zamanınız ve enerjiniz değerlidir.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, yeni inançlar nihayet eski inançların yerine geçebilmelidir. Size destek olan birinden bazı yeni bilgiler öğrendikten sonra, bir zamanlar bildiğiniz şeylerin gerçek olduğundan emin olsanız bile, gerçeğe yer açmak için geçmişteki bazı inançlarınızı yıkmak zorunda kalabilirsiniz. Gerçekliğin bu yeni yönlerini günlük zihniyetinize uygulamak zaman alabilir, bu yüzden bunlara alışırken kendinize karşı sabırlı olun. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir