Zeynep Bastık Boşanıyor: Tolga Akış ve Zeynep Bastık Neden Boşanacak?

Zeynep Bastık Boşanıyor: Tolga Akış ve Zeynep Bastık Neden Boşanacak?
11.06.2022 16:01
Muhteşem sesi ile kendine hayran bırakan Zeynep Bastık sosyal medya da yaptığı paylaşım ile herkesi şaşırttı. Geçtiğimiz yaz aylarında dünya evine Zeynep Bastık Tolga Akış boşanma kararı aldı. Temmuz ayılarında anlaşmalı olarak boşanacak olan Zeynep Bastık ve Tolga Akış ikilisi birlikte çalışmaya devam edeceklerini söylediler. Tolga Akış ve Zeynep Bastık Neden Boşanacak? Daha fazlası ve son dakika gelişmeleri haberimizin detaylarında..

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, geçtiğimiz sene 3 yıllık beraberliğin ardından menajeri Tolga Akış ile nikah masasına oturdu. İlişkilerini göz önünde yaşayan ünlü çiftten kötü haber geldi.

Çift, evliliklerinin birinci senesi dolmadan boşanma kararı aldı. İkili, evliliklerinin birinci senesi dolmadığı için kanunen anlaşmalı boşanma davası açamadı. Evliliğini dostça bitiren Zeynep Bastık, eşiyle Levent'te yaşadığı evden ayrılarak kendine Ulus'ta yeni bir daire kiraladı.

Tolga Akış ve Zeynep Bastık Neden Boşanacak?

Temmuz aylarında boşanmaya hazırlanan çift Tolga Akış, ayrılık kararları için "Boşanma kararını daha önce aldık ama Zeynep evden yeni taşındı. Aramızda küslük yok. Evlilik herkesin kaldırabileceği bir şey olmayabilir. Hayattaki en yakın arkadaşım Zeynep Bastık birlikte çalışmaya devam edeceğiz. İki günde bir buluşuyoruz geleceğe yönelik planlarımız var. Eş olmanın ötesinde bir ilişkimiz var. Mutlaka ihanet yüzünden bittiğini söyleyenler olacaktır. Ama benden de Zeynep'ten de öyle bir şey çıkmaz" dedi.

Şarkıcı Zeynep Bastık ise Instagram hesabından Akış'ı öptüğü bir fotoğrafı paylaşarak şunları yazdı: "Tolga benim için bir sevgiliden veya eşten çok daha fazla oldu hep. O yüzden bu evliliği sonlandırma kararı alırken çok dramatize etmedik. Çünkü biliyoruz ki 4 sene boyunca bizi asla endişeye düşürmeyen sonsuz sevgimiz birbirimize duyduğumuz güven en başta geliyor, öyle olmaya da devam edecek. Kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmek için çalışmaya ve aile kalmaya devam edeceğiz. Kısacası birbirimizin hayatından çıkmıyor, sadece şekil değiştiriyoruz. Ve birbirimizi çok seviyoruz"


İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

MAGAZİN Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir