Yükselen Burcu Yengeç Olan Boğa Erkeği Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Yükselen Burcu Yengeç Olan Boğa Erkeği Olumsuz Özellikleri Nelerdir?
11.11.2022 19:22
İlişki muhabbetleri kadar astroloji muhabbeti de oldukça ilgi çekici. Yükselen burcu yengeç olan boğa erkeği cinsellikte nasıldır, zeki midir? Yükselen burcu yengeç olan boğa erkeği şanslı mıdır, nasıl kadınlardan hoşlanır? Yükselen burcu yengeç olan boğa erkeği sevmiyor ise ne yapar, olumsuz özellikleri nelerdir? Bu burç ile ilgili merak edilmekte olan tüm bu soruların yanıtları sizler için haberimizde.

Yükselen burcu yengeç olan boğa burcu erkeği hakkında söylenebilecek çok fazla şey var. Oldukça merak edilmekte olan burçlar arasında yükseleni yengeç olan boğa burcu erkeklerinin de sarsılamaz bir yeri bulunmakta. Yükselen burcu yengeç olan boğa burcu erkekleri çoğunluk ile duygusal ve hassas bir yapıya sahiptirler. Ailelerine bağlılıkları ile bilinen, mümkün olduğunca tutucu ve maddi yönden zorluk çekmemeyi hedef haline getirmiş insanlardır. Bu burcun erkekleri hassas ve duygusal bir yapıya sahip olduklarından, onlar için manevi hareketler oldukça önemlidir.

 İyiliği kötülüğü, yapılanı yapılmayanı asla unutmazlar. Yükselen burcu yengeç olan boğa burcu erkeklerinin, tüm bunların yanı sıra kök söktürücü negatif özellikleri de bulunmaktadır. Bu burcun erkeklerinin bilinmekte olan en negatif özelliklerinden bir tanesi sabit fikirli olmalarıdır. Yükseleni yengeç olan boğa burcu erkeğine bir fikri kabul ettirmeye çalışmak oldukça zor, hatta belki de imkansızdır. Bu burcun erkekleri oldukça inatçı erkeklerdir. Bazı durumlarda, özellikle fikir belirtip harekete geçmeleri gerekmekte olan durumlarda pasif kalabilirler, bu pasif kalma durumu yükseleni yengeç burcu olan boğa erkekleri için negatif bir özelliktir. Bu burç grubunun erkekleri bencil olmaları ile de tanınmaktadırlar.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Boğa Erkeği Sevmiyorsa Ne Yapar?

Yükselen burcu yengeç olan boğa burcu erkekleri oldukça hassas ve duygusal olmaları ile tanınmaktadırlar. Birlikte oldukları insanlara da güçlü bir bağları vardır. Kolay kolay ayrılmazlar. Yükseleni yengeç burcu olan boğa erkekleri ilişki içerisinde oldukça romantik erkeklerdir. Birlikte oldukları kişiyi mutlu etmek için yapamayacakları şey yoktur. Bu burcun erkekleri size yeteri kadar ilgi vermiyor ya da üstünüze düşmüyor ise sevmediği anlamına gelmektedir.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Boğa Erkeği Şanslı Mıdır?

Yükselen burcu yengeç olan boğa burcu erkekleri şanslı doğarlar. Bu şansları ailelerinde başlar. Hayatları boyunca da devam eder.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Boğa Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Yükselen burcu yengeç olan boğa burcu erkekleri için hoşlanacakları kişide en önemsedikleri şeylerden bir tanesi bakımlı olup olmadıklarıdır. Bu burcun erkekleri için bakım, oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra zarif kıyafetler tercih eden kadınlar, yükseleni yengeç olan boğa burcu erkekleri için bir adım önde olacaklardır.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Boğa Erkeği Zeki Midir?

Yükselen burcu yengeç olan boğa burcu erkekleri kafaları çalışan ve oldukça zeki olan erkeklerdir. Bu burcun erkekleri aynı zamanda hırsa da sahiptir. Hırsları ile zekalarını iyi birleştirebilirler.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Boğa Erkeği Cinsellikte Nasıldır?

Yükselen burcu yengeç olan boğa burcu erkekleri cinsellikte oldukça iddialı olan erkekler arasındadır. Yükseleninin yengeç olmasından kaynaklı gelen duygusallık ile de birlikte güzel bir cinsel hayatınız olacaktır. Arzulu ve yoğun zamanlar yaşamanız muhtemeldir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir