Yükselen Burcu Aslan Olan Boğa Kadını Olumlu Özellikleri Nelerdir?

Yükselen Burcu Aslan Olan Boğa Kadını Olumlu Özellikleri Nelerdir?
16.11.2022 21:46
Astroloji kavramı, son zamanlarda oldukça popüler olan kavramlardan bir tanesi haline geldi. Yükselen burcu aslan olan boğa kadını olumlu özellikleri, fiziksel özellikleri nelerdir? Yükselen burcu aslan olan boğa kadını duygusal mıdır, hangi burçla anlaşır ve hangi burçla evlenmelidir? Yükseleni aslan olan boğa burcu kadınlarına dair merak edilmekte olan pek çok şey var, biz de bu haberimizde yanıtları sizler için derledik.

Yükselen burcu aslan olan boğa kadınları Zodyak’ın parlayanları arasındadır. Sanatkar ruhları ile nam salmış, yükseleni aslan olan boğa burcu kadınlarının estetik duyguları oldukça fazla gelişmiştir, oldukça ince beğenileri vardır. Bu burcun kadınları için estetik kadar güzellik de önemlidir. Sevgi, kariyer ve para onlar için her zaman ön plandadır. Yükseleni aslan olan boğa burcu kadınları için sevgisiz ve kariyerlerini istedikleri yere getiremedikleri bir hayat yaşanmamış bir hayattır. Bu burcun kadınları için rahatlarına düşkünler demek pek de yanlış olmayacaktır. Stresli durumları çok iyi bir şekilde hayatlarından uzak tutabilmektedirler. Yükseleni aslan olan boğa burcu kadınlarının cezbedici bir tarafları da vardır, bunun farkında olduklarından kendilerini oldukça beğenirler. Gösteriş de onlar için oldukça önemlidir. Kıskanç oldukları kadar kuşkucu bir yapıya da sahiptirler. Bu burcun kadınlarının sahip olduğu en pozitif özellikler arasında hırslı olmaları vardır. İstedikleri şeyi elde edebilmek için çalışırlar. İnsanlara güvenmeye bilirler. İnsanlar ile ilişki kurma konusunda sıkıntı çekmezler.

Yükselen Burcu Aslan Olan Boğa Kadını Fiziksel Özellikleri Nelerdir?            

Yükselen burcu aslan olan boğa kadınlarının minyon görünüşe sahip olduklarını söyleyebilir. İnce bir yapıya da sahiptirler. Dikkat çeken bir güzellikleri vardır. Dik ve geniş omuzları ile kendilerini belli ederler. Boyun bölgeleri kalın olabilmektedir.

Yükselen Burcu Aslan Olan Boğa Kadını Duygusal Mıdır?

Yükseleni aslan olan boğaz burcu kadınları için sevgi kavramı oldukça mühimdir. Sevgiye verdikleri bu denli önem sayesinde yükselen burcu aslan olan boğa burcu kadınları oldukça duygusal insanlardır. Bu duygulu hallerini cinsel hayatlarında da büyük boyutlarda yaşayabilirler.

Yükselen Burcu Aslan Olan Boğa Kadını Hangi Burçla Anlaşır?

Venüs gezegeninin etkisi altında olan burçlar biri de boğa burçlarıdır. Yükseleni aslan olan boğa burcu kadınları için sakinlik oldukça önemlidir. Kendinden emin ve sakinliğini koruyabilen insanlarla oldukça iyi bir iletişim kurabilirler. Aşırılık onlar için yararlı olmayacaktır. Yükseleni aslan olan boğa kadınları, oğlak burçları ile iyi anlaşabilirler. Oğlak burçlarının sakinliği yükseleni aslan olan boğa kadınlarına iyi gelecektir. Bunun yanı sıra; terazi ve aslan burçları ile de iyi bir iletişimleri olabilmektedir.

Yükselen Burcu Aslan Olan Boğa Kadını Hangi Burçla Evlenmeli?

Yükseleni aslan olan boğa kadınları için en uygun burç oğlak burcudur. Sakinlik oldukça önemlidir. Oğlak burçları ile evlenmek, iyi bir ilişkinin ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir