Yükselen Burcu Aslan Olan Akrep Kadını Olumlu Özellikleri?

Yükselen Burcu Aslan Olan Akrep Kadını Olumlu Özellikleri?
17.11.2022 21:36
Yükselen burçlarımız en az güneş burçlarımız kadar önemsediğimiz 2.burcumuzdur. Yükselen burcu Aslan olan Akrep kadını olumlu özellikleri, fiziksel özellikleri? Yükselen burcu Aslan olan Akrep kadını duygusal mıdır, hangi burçla anlaşır, hangi burçla evlenmeli? Detayları yazımızda.

Aslan etkisindeki bir Akrep kadınının cazibesine kapılmamak neredeyse imkansızdır. Kararlı ve kendinden emin duruşlarıyla hem sosyal hem de iş yaşamında kendilerini kanıtlarlar.

Dirençli ve iradeli insanlardır. Hedefledikleri noktaya ulaşabilmek için var güçleriyle savaşacak ve elde edene kadar o şeyin peşini asla bırakmayacaklardır.

Yöneticilik, yaratıcılık kavramları bu burcun kadınları için söylenmiş kavramlardır. Kendilerini daima bir ortamda kabul ettirerek sözlerini dinletirler.

Yükselen Burcu Aslan Olan Akrep Kadını Fiziksel Özellikleri?

Aslan etkisindeki bir Akrep kadını öncelikle bir ortama girdiği zaman herkes kendisini fark edecektir. Son derece dikkat çekmeyi bilen ve seven bir kadındır. Girdiği her ortamda lider olmayı seven bu çekici kadın öncelikle saçları ve bakışları ile ilgi odağı olmayı başaracaktır.

Bakışları çekici ve anlamlıdır. Yüz hatları belirgin, saçları ise dolgundur. Sağlıklı saçları ile dikkat çeker ve bu konuda oldukça övgü dolu iltifatlar alır.

Yükselen Burcu Aslan Olan Akrep Kadını Duygusal Mıdır?

Konuşmaları, davranışları ve keskin zekasıyla Aslan yükselenindeki bir Akrep kadını, duygularını tamamen içinde yaşayan bir kadındır. Hatta o kadar fazla içinde yaşar ki insanların duygusuz olduğunu düşünmesine yol açabilir.

Duygu dünyası karmaşık olabilir. Ama kendinden her zaman emin görünmeyi sever. Hırsı ve inatçı yapısı sayesinde duygularını amaçlarının arkasında gizleyebilme yeteneğine sahiptir.

Güçlü insanlardır ve etraflarında güçlü olan insanlar isterler. Sürekli duygulardan bahsedilen, hisli ortamlardan kaçmak uzaklaşmak isteyeceklerdir. Ama bu duygusuz olduğu anlamına gelmez. Sadece duygularını iyi yönetebilen, amaçları için duygularını içine gömebilecek kadar gayretli insanlar olduklarını gösterir.

Yükselen Burcu Aslan Olan Akrep Kadını Hangi Burçla Anlaşır?

Özellikle yükseleni Aslan olan Akrep kadını tam bir kötü gün dostudur. Kendisi gibi kötü gün dostlarıyla iyi bağlar kurmaya yatkındırlar. Güçlü ve derin sezgilere sahiptirler. Ama duygularını çok iyi gizlerler.

Amaçları ve hırsları kendisini rahatsız etmeyecek, kendisini her anlamda yükseltecek, yer yer olabilecek kıskançlıklarına seve seve göğüs gerebilecek burçtaki kişilerle daha iyi anlaşırlar. Akrep burcu ve Yengeç burçları ile iyi uyum yakalarlar.

Yükselen Burcu Aslan Olan Akrep Kadını Hangi Burçla Evlenmeli?

Konuşmaları, davranışları, keskin zekası, etkileyici vücudu ve vücut dili ile hayatında olmasını istediği her erkeği kendisine aşık edebilecek bir kadındır. Nerede ne konuşması gerektiğini iyi bilen, iyi giyimli, ateşli ve cinselliğe düşkün ateşli erkeklerden hoşlanırlar.

Sevgiye oldukça önem verir. Tam anlamıyla bağlayabileceği birisini arar. Eş konusunda çok seçicidir. Daima en iyisini ve en güzelini arayacaktır. Bir ortamın en dikkat çekici erkeğini kendisine aşık etmek isteyecektir. Her konuda üstün becerilere sahip olan güçlü bir eş isterler. Aslan yükselenindeki bir Akrep kadını için en uygun eş adayı Kova burçlarından çıkmaktadır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir