Yıllar Sonra Bir Arada: İzel, Çelik, Ercan'ın Konseri Ne Zaman?

Yıllar Sonra Bir Arada: İzel, Çelik, Ercan'ın Konseri Ne Zaman?
27.07.2022 14:15
Bir dönemin en ünlü üçlüsü İzel, Çelik ve Ercan; yıllar sonra birlikte konser verecek. Hayranları ise epey mutlu. İzel, Çelik, Ercan konseri ne zaman? İzel, Çelik, Ercan konseri nerede, bilet fiyatı ne, biletleri tükendi mi?

Türkiye’de 90’lar pop müziğinin ünlü grupları arasında yer alan İzel, Çelik, Ercan 30 yıl sonra 25 Ağustos'ta Kuruçeşme Arena'da sahneye çıkacak.

Pop müziğin ünlü gruplarından İzel, Çelik, Ercan, 90’lı yıllarda pop müziğin en tanınan gruplarından biri haline gelen grup daha sonra dağılmıştı.

Konser öncesi, provaların yapıldığı Kuruçeşme Açıkhava’da basın mensuplarıyla bir araya gelen üçlü, Hürriyet'e açıklamalarda bulundu. İlk sözü alan Ercan Saatçi, “Şimdiden söyleyeyim ‘Niye ayrıldınız?’ diye sorarsanız, biz orayı çoktan geçtik. ‘Neden bugüne kadar bekledik?’ diye kendimizi eleştirdik. Hem kendimize hem de bizi sevenlere haksızlık ettiğimizi düşündük. İşte bugün yeniden karşınızdayız. Konserlerle başlayacağız. Nerede kalmıştık?” ifadelerini kullandı.

İzel Çelik Ercan Bilet Fiyatları Nedir?


Kuruçeşme Arena'da 25 Ağustos tarihinde konser verecek olan İzel Çelik Ercan konseri bilet fiyatlarının skalası çok geniş. Yani 1.600'lük bilet de bulabilirsiniz, daha arkalardan 200 liraya kadar bilet de bulabilirsiniz. İzel Çelik Ercan bileti satın almak için buraya tıklayınız. 

"30 sene geçmesine rağmen yeniden bir araya gelmesi yönünde bu kadar talep gören ilk grubuz”

İzel, “Onlar evlendi çoluk çocuk sahibi oldu ama ben evde kaldım. Ercan her şeyi çok güzel anlattı. Müzik hayatımıza bireysel olarak devam ediyoruz ama bizim yeniden birleşmemizi isteyen bir sevgi ordusu varmış. İzel Çelik Ercan ayrıldıktan sonra 10’dan fazla albüm yaptım ama hâlâ İzel Çelik Ercan diyorlar. Belki de dünyada, tek albüm yaptıktan sonra dağılan ve aradan 30 sene geçmesine rağmen yeniden bir araya gelmesi yönünde bu kadar talep gören ilk grubuz” dedi.

Çelik Erişçi ise “Çok mutluyum. Kariyerimin başladığı yerdeyim ve kendi evime dönmüş gibi hissediyorum” diye konuştu.

İzel-Çelik-Ercan neden dağılmıştı?


Çelik Erişçi yıllar önce katıldığı bir programda grubun İzel yüzünden dağıldığını, şarkıcının disiplinsiz olduğunu öne sürmüştü.

İzel Çeliköz de 3 ay önce Armağan Çağlayan’ın programında grubun dağılmasıyla ilgili şunları söylemişti: "Birinci albümü yaptık, çok sevildik. Aradan 2 sene geçti. İkinci albümün repertuar toplantısında Çelik ‘Ben ayrılmak istiyorum, bir sürü şarkı yapıyorum ama iki-üç şarkıdan fazla koyamıyorum’ dedi. İyi ki ayrıldı. Tek başına çok daha başarılı olduğunu düşünüyorum. Hepimiz için geçerli bu aslında."

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

YAŞAM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir