Yeni Sennheiser Momentum 4: 60 Saat Pil Ömrüne Sahip!

Yeni Sennheiser Momentum 4: 60 Saat Pil Ömrüne Sahip!
09.08.2022 15:08
Sennheiser uzun süredir beklenilen yeni kulaklığının tanıtımını yaptı. Sennheiser Momentum 4 özellikleri nelerdir? Sennheiser Momentum 4 fiyat nedir, ne zaman çıkacak? İşte detaylar..

1945 yılında kurulan Sennheiser, hem profesyonel hem de ev kullanıcıları için ses ürünleri geliştiriyor ve uzun zamandır beklenen yeni kulaklıkları tanıtıyor. Momentum serisinin yeni üyesi, birçok yeniliğin yanı sıra daha hafif ve daha konforlu bir tasarım sunuyor. Sennheiser Momentum 4 hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz!

 Sennheiser'a göre Momentum 4, şu anda piyasada bulunan Momentum 3 kablosuz modellerinden çok daha rahat ve daha iyi aktif gürültü engelleme sunuyor. Bu daha konforlu yapıyı sunmak için geleneksel retro tasarımdan vazgeçildi.

Sennheiser Momentum 4 Özellikleri Nelerdir?


Bu bağlamda Momentum 4, serideki önceki modellere göre farklı görünüyor. Yeni tasarımıyla birlikte bu cihazı alma nedenlerinden biri de pil ömrü. Sennheiser, Momentum 4'ün tek bir şarjla 60 saate kadar oynayabileceğini duyurdu. Bu, piyasadaki diğer popüler kulaklıkların vaat ettiği 20-30 saatlik pil ömrünü fazlasıyla aşıyor: Sony WH-1000XM5, Bose QuietComfort 45, Apple AirPods Max 20-30 saat ömre sahip. Ayrıntılara girmeden önce, bir önceki model olan Momentum 3 Wireless modelinin zaten çok iyi ses kalitesi sunduğunu unutmayın. Her iki kulaklık da 42 mm sürücüler kullanır. Momentum 4'ün sesli aramada öne çıktığı yer burasıdır. Sennheiser, fiziksel kontrol düğmelerinden uzaklaştı ve diğer popüler gürültü önleyici kulaklıklarda bulunan aynı dokunma ve kaydırma hareketlerini benimsedi. Kulaklık başlıkları katlanabilir değil, ancak sert kabuk korumalı yükseltilmiş bir kutu içinde gelir. USB-C bağlantılı kulaklıklar, AAC, SBC, aptX ve aptX Adaptive gibi kodekleri destekler ve değiştirilebilir kulak yastıklarına sahiptir. Ayrıca yeni model hakiki deriden suni deriye dönüşmüştür.

Sennheiser Momentum 4 Fiyatı Nedir? Ne Zaman Çıkacak?

Momentum 4'ün fiyatı 349 dolar ve 9 Ağustos'ta ön siparişe sunulacak ve 23 Ağustos'tan itibaren mağazalarda satışa sunulacak. Fiyatın pahalı olmasına karşın, Sennheiser Momentum 4 için alıcıların sayısının fazla olması bekleniyor.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TEKNOLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir