Twitch'in Kraliçesi PQueen'in Gerçek Adı Nedir?

Twitch'in Kraliçesi PQueen'in Gerçek Adı Nedir?
21.10.2022 19:23
Twitch'in popüler yayıncılarından Pelin Baynazoğlu, 2017 yılından beri 'Pqueen' takma adıyla sosyal mecralarda yer almaktadır. Twitch'in Kraliçesi PQueen'in gerçek adı nedir? PQueen kaç yaşında, aslen nereli, aylık kazancı ne kadar, twitch abone sayısı nedir, doğum günü ne zaman, evli mi? İşte Türk Kadın yayıncı ile ilgili merak edilen tüm soruların cevaplarını bu yazıda topladık...

Pqueen, Türk YouTuber ve ünlü Twitch yayıncısıdır. Gerçek adının ne olduğu ise birçok kişi tarafından merak edilebilir. PQueen’in gerçek adı Büşra Pelin Baynazoğlu’dur.

PQueen Kaç Yaşında?

Pqueen olarak bilinen Pelin Baynazoğlu 18 Temmuz 1992 yılında doğmuştur ve 2022 itibariyle 30 yaşındadır. Daha sonra Dumlupınar Üniversitesinde Pedogojik Formasyon eğitimini tamamlamıştır ve şu anda İşletme fakültesinde yüksek lisansını yapmaktadır. Ayrıca Kütahya'da yaşamaktadır.

PQueen Aslen Nereli?

Ankara’da doğan ve büyüyen Pqueen internet kafede oynadığı GTA Vice City oyunu ile oyun dünyasına atılmıştır. Pqueen küçük yaşlarından itibaren yirmili yaşlarına kadar TRT Çocuk ayrıca Gençlik Halk Dansları Topluluğunda dans ettiği bilinmektedir. Pqueen’in iktisat bölümünden mezun olduğu bilinmektedir.

PQueen Aylık Kazancı Ne Kadar?

PQueen’in Twitch platformu üzerinde 1 milyon 800 bin takipçisi bulunmaktadır ve PQueen’in Twitch üzerinden kazandığı toplam yıllık gelirin 245.248 $ gibi bir miktar olduğu iddia edilmektedir. YouTube kanalına aktif video yükleyen başarılı ismin 2021 yılı Kasım Ayında toplam 6.680 € kazandığı düşünülmektedir.

17 Mart 2021 tarihinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı canlı yayında kanalında konuk edildi ve yaklaşık 1 saat süren yayını 350 bini aşkın kişi anlık olarak izlerken, sosyal medyada da uzun süre gündemden düşmemiştir. Türkiye'de Twitch izlenme rekorunun kırıldığı yayının tekrarı, ilk 14 saatte 2 milyon görüntülemeye ulaşmıştır.

Twitch Türkiye'nin anlık en çok izlenerek rekor kıran yayınında toplanan bağışlar, 'Yeşilin Başkenti' projesi için kullanıldığı bilinmektedir ve Z kuşağının ağırlıklı olduğu destekle toplamda 21 bin 906 TL Yeşilin Başkenti projesi için bağış yapıldığı bilinmektedir. PQueen’in bu yayın sonrası çokça övgü aldığı bilinmektedir.

PQueen Twitch Abone Sayısı Nedir?

PQueen en çok izlenen uluslararası kadın yayıncılar arasında da kendine yer bulan, güncel yayınlarında sık sık 10.000 izleyici barajının üstünde kalmayı başarmıştır.14 Haziran 2022'de Twitch hesabı 2 milyon aboneye ulaştı.

Pelin Baynazoğlu, 2019 yılında Jahrein ve PintiPanda'nın sunduğu Algida Boom Boom NoobStar adlı yarışmasına katılmıştır ve finale kalamasa da 'gamer' dünyasında adını geniş kitlelere duyurmuştur.

Uluslararası kadın yayıncılar arasında da kendine yer bulan Pqueen, güncel yayınlarında anlık 10 bin izleyici sayısını geçmektedir. 2021 yılında 1,5 milyondan fazla takipçi sayısıyla Twitch Türkiye'de dikkat çeken isimlerden biri olmuştur.

PQueen Doğum Günü Ne Zaman?

Büşra Pelin Baynazoğlu veya bilinen takma adı ile Pqueen, Türk YouTuber ve Twitch Kadın yayıncısıdır. Kariyerine 2017 yılında Twitch platformunda başlamıştır ve doğum günü 18 Temmuz 1992’dir. Ayrıca Büşra Pelin’in burcu yengeçtir.

PQueen Evli Mi?

1992 doğumlu olan Pelin Baynazoğlu, 2022 yılı itibarıyla 30 yaşındadır ve bekar bir kadındır.  Ankara'da hayatını sürdürmektedir. Sosyal paylaşım sitesi Instagram'da @pqueen92, Twitter'da @pqueenn, Facebook'ta @pelin.baynazoglu.7 ve @PQueeN, Youtube'da @PqueeNN, Twitch'te @pqueen kullanıcı adıyla yer alır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir