TOKİ İzmir Selçuk Zafer Mahallesi Çekiliş Sonuçları Açıklandı!

TOKİ İzmir Selçuk Zafer Mahallesi Çekiliş Sonuçları Açıklandı!
01.08.2022 13:09
TOKİ İzmir Selçuk Zafer Mahallesi toplu konut projesinde 520 adet 2+1 ve 3+1 konut için kura çekilişi için meraklı bekleyiş başlamıştı. 4400 başvurunun yer aldığı TOKİ İzmir Selçuk Zafer Mahallesi kura sonuçları Noter tarafından onaylandı. TOKİ çekiliş sonuçları açıklandı mı, kaç kişi kazandı? İşte detaylar…

TOKİ İzmir Selçuk Zafer Mahallesi projesi kapsamında 19 adet konut için bugün kura çekilişi heyecanı yaşandı. TOKİ İzmir Selçuk Zafer Mahallesi konutlarında yer alan 2+1 ve 3+1 evlerin hak sahipleri konut belirleme işlemi kura çekilişi ile belirlendi. Peki İzmir Selçuk TOKİ konutları kura sonuçları açıklandı mı?  Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ, ülke genelinde sosyal konut üretimini aralıksız sürdürüyor. Diğer taraftan başvuruları tamamlanan satışa çıkmış evlerin kura çekilişi heyecanları yaşanıyor. Bu kapsamda bugün İzmir Selçuk TOKİ projesinde kura heyecanı yaşandı. Yatay Mimariyle Yükselen Türkiye kapsamında TOKİ İzmir Selçuk Zafer Mahallesi toplu konut kura çekilişi yapıldı. 193 adet 2+1 konut için 2042 başvuru, 327 adet 3+1 konut için ise 2342 başvuru alınan TOKİ İzmir Selçuk Zafer Mahallesi toplu konut projesinde kura çekilişi ile hak sahipleri belirlenmiş oldu. 


TOKİ İletişim Bilgileri

 Toplu Konut İdaresi gerek sosyal medya hesapları üzerinden gerek ise telefon ile iletişim kurmak, sorunların çözümünü hızlandırmak için pek çok kanalı açık tutuyor. Bu noktada "444 86 54" numaralı "Alo TOKİ" hattını arayarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

YAŞAM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir