Taha Duymaz'ın Aylık Kazancı Ne Kadar?

Taha Duymaz'ın Aylık Kazancı Ne Kadar?
19.07.2022 14:14
Taha Duymaz, Instagram ve Youtube üzerinden paylaştığı yemek videoları ile bütün dikkatleri üstüne çekmişti. Peki, Taha Duymaz aylık ne kadar kazanıyor?

2003 yılında dünyaya gelen Taha Duymaz, aslen Hataylıdır.  Hatay'da doğup büyümüş olan Duymaz, geçim sıkıntısı yaşadığı için sosyal medyada yemek videoları paylaşıyordu. Son günlerde yaşadığı değişimle gündemden düşmeyen sosyal medya fenomeni Taha Duymaz, aylık kazancıyla şaşkına çevirdi. Duymaz, yemek markalarının ona reklam vermediğini söyleyerek; "Fenomen arkadaşlarımın aylık gelirleri 100 ile 150 bin. Benimki onun çeyreği" dedi. Fenomen ayrıca aylık kazancının 25 ile 40 bin TL arasında olduğunu açıkladı. Bununla birlikte reklam teklifleri alırsa bunun hayatının dönüm noktası olacağını söyledi. 

Aylık Kazancı 25 ile 40 Bin TL Arasında 

Sosyal medya fenomeni bir röportajda aylık kazancıyla ilgili soruları yanıtladı. Reklam alamamasından yakınan fenomen, "Yemek markaları bana reklam vermiyor. Mesela benim sosyal medya fenomeni arkadaşlarımın aylık gelirleri 100 ile 150 bin... Benimki onun çeyreği! 'Keşke teklif gelse de hayatımın dönüm noktası olsa' diyorum" şeklinde konuştu. Böylelikle Duymaz'ın aylık geliri 25 ila 40 bin TL arasında olduğu ortaya çıktı. Hatay'ın Yayladağ ilçesinde bulunan Güveççi Köyü'nde çektiği yemek videolarıyla ünlenen sosyal medya fenomeni Taha Duymaz, geçtiğimiz haftalarda burun estetiği yaptırdı.Değişimiyle günlerdir magazin gündeminde yer alan Duymaz, bu sefer de aylık kazancıyla adından söz ettirdi.2015 yılında para kazanmak için videolar çeken Taha Duymaz, Instagram hesabında aylık kazancının 25-40 bin TL arasında olduğunu açıkladı. İşte, Taha Duymaz'ın aylık kazancı ile ilgili Twitter'da atılan o tweetler...

 

''Ülkenin Haline Bak''

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

MAGAZİN Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir