Survivor Yarışmacısı Berkan, Survivor All Star'a Veda Etti!

Survivor Yarışmacısı Berkan, Survivor All Star'a Veda Etti!
22.06.2022 15:41
Survivor All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde eleme yapıldı. Finale sayılı gün kalan yarışmada eleme potasına giren Berkan, Nisa, Hikmet ve Nagihan arasında yapılan SMS oylaması sonucunda en az oyu alarak adaya veda eden isim Berkan Karabulut oldu.

Televizyonun en çok izlenen yarışması Survivor All Star, dün akşam heyecanlı bir eleme yaşandı. Haziran ayının sonunda final yapacak olan Survivor yarışmasından elenen isim Berkan Karabulut oldu. 

Büyük Halk Oylaması Yapıldı

Survivor All Star'ın bu hafta eleme potasına giren isimleri Berkan, Nagihan, Nisa ve Hikmet oldu. Survivor All Star finalin sayılı gün kala yarışmacılar arasında büyük SMS oylaması yapıldı.  SMS sonuçlarına göre Survivor'dan elenen yarışmacı Berkan Karabulut oldu.

''Hak Eden Şampiyon Olsun''

Elendiğini öğrendikten sonra veda konuşması yapan Berkan, "Benim yolum burada bitiyor. Yavaş yavaş gidiyorum. Ailemi çok özledim. Burada elimden gelenin en iyisini yaptım. Geride kalan arkadaşlarımın hepsi birbirinden pırlanta. Umarım en hak eden isim şampiyon olur" ifadelerini kullandı.

Survivor All Star'da Sürpriz İsimler Elenmeye Devam Ediyor

Geçtiğimiz haftalarda Survivor All Star'da sürpriz bir ayrılık yaşanmıştı. 2016 Survivor şampiyonu olan Avatar lakaplı Atakan Arslan yarışmaya veda etmişti. Ondan sonraki elemede ise bir diğer şampiyon olan Ogeday Girişken yarışmadan elenerek ayrılmıştı. TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor All Star, dün akşam yine heyecanlı bir bölümle ekrana geldi. Finale günler kalan ve artık bireysel yarışların oynandığı All Star'da eleme adayları arasından Berkan elendi.

Survivor All Star'da Heyecan Devam Ediyor

Survivor All Star'da Batuhan Karacakaya, Adem Kılıççı, Nagihan Karadere, Hikmet Tuğsuz, Ayşe Yüksel ve Nisa Bölükbaşı şampiyonluk için yarışmaya devam ediyor.  

Berkan Karabulut Kimdir?

3 Eylül 1994 tarihinde doğan Berkan Karabulut, İstanbul doğumludur. Yugoslav bir ailenin çocuğu olan Berkan Karabulut,  birçok spor dalı ile ilgilenmiştir. 2011 ile 2015 yılları arasında Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde eğitim alan Karabulut, 2013'te fitness eğitmenliği yapmaya başlamıştır. 1.5 yıl spot eğitmenliği yapan Karabulut, daha sonra kendi spor stüdyosunu kurmuştur. İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir