Sürücüye Kızan Mahalleli Arabayı Devirdi!

Sürücüye Kızan Mahalleli Arabayı Devirdi!
24.06.2022 21:52
Ankara' da sokaktan geçen bir aracın önünü kesen mahalleli, önce sürücüyü dövdü ardından da aracını el birliği ile devirdi.

Ankara' da sokaktan geçen bir aracın önünü kesen mahalleli, önce sürücüyü dövdü ardından da aracını el birliği ile devirdi. Olay sonrası sürücü ile kalabalık arasında kavga çıkmasının yanında, 4 şüpheli de gözaltına alındı.

Ankara'nın Mamak ilçesinde bir otomobil sürücüsü ile mahalleli arasında kavga çıktı. Olay, Demirlibahçe Mahallesi'nde meydana geldi.

İddiaya göre mahalle sakinleri, otomobil sürücüsü Kadir D'yi, daha önce üzerlerine otomobil sürdüğü gerekçesiyle durdurdu. Sürücü Kadir D'yi otomobilden indirdikten sonra döven ekip, daha sonra otomobilini devirdi. Olay yerinden uzaklaşan Kadir D. eve gidip ekmek bıçağını alarak mahalleliye saldırdı.

İhbar üzerine polis ekipleri geldi. Ekipler, mahalleliyi sakinleştirerek olay yerinden uzaklaştırdı. Kadir D’yi, babası Ahmet D’yi ve olaya karışan Mehmet Ç. ile Yaşar Ç'yi gözaltına alındı.

Devrilen otomobil ise trafik ekipleri tarafından çekilerek Kadir D’ye cezai işlem uygulandı.

“HALK ARABAYI DEVİRDİ”

Olayın yaşandığı mahallenin sakinlerinden olan Hasan Çanakkaleli, “Arabayla mahalle aralarında geziyor. Burası kalabalık bir mahalle. İnsanlar diyor ki, yapma etme. Ama söz dinlemiyor. Bütün milletin gırtlağına geldi. Mahalle halkı en sonunda dayanamayıp çocuğu aracın içinden aldı. Halk arabayı devirdi” dedi.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir