Sevgilisinin Boğazını Bıçakla Kesti, Yanına Kimseyi Yaklaştırmadı

Sevgilisinin Boğazını Bıçakla Kesti, Yanına Kimseyi Yaklaştırmadı
01.07.2022 11:02
Henüz sebebi bilinmeyen bir kavganın ardından kız arkadaşının boğazına bıçağı dayayıp yaralayan Özkan G, olaya müdahale etmek isteyen çevre sakinlerini yaklaştırmadı. Bir süre sonra tepkiler artınca saldırgan, çareyi kaçmakta buldu. Yaralı kadın ise ambulansla hastaneye götürülerek tedavi edilmeye başlandı.

Antalya'da Özkan G., sokakta tartıştığı ve sevgili oldukları öğrenilen Naciye K.'yı bıçakla boğazından yaraladı. Kanlar içerisinde yerde yatan kadına mahalle sakinleri yardım etmek isterken, Özkan G. bıçak tehdidiyle kimseyi yaklaştırmadı. Çevrede toplananlar vatandaşların artan tepkisi üzerine saldırgan olay yerinden kaçarken, yaralı kadın ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Olay, Kepez ilçesi Yenimahalle 2435 sokak üzerinde saat 19.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre Özkan G. ile sevgili olan Naciye K. sokakta oturdukları tartışmaya başladı. Olay sırasında Özkan G., Naciye K.'nin boynunu elindeki bıçakla defalarca yaraladı. Naciye K. bıçakla yere düşerken, sesi duyan komşu sokağa çıkıp müdahale etmek istedi. Elinde bıçak bulunan Özkan G. Yerde yatan Naciye K.'nin yanına kimse yaklaştırmadı. Müdahale etmenin oldukça zorlaştığı olay sırasında apartman sakinlerinden olan iki kişi, Özkan G.'yi ikna etmeye çalıştı ancak Naciye K.'nin kafasını bacaklarının arasına sıkıştıran Özkan G., etraftaki kişilere doğru bıçak sallayarak kimsenin yaklaşmasına izin vermedi.

Artan Tepki Üzerine Kaçtı

Durumun 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirilmesi ve vatandaşların artan tepkisi üzerine Özkan G., yaya olarak kaçtı. Naciye K. ise olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri, Özkan G.'yi yakalamak için çalışma başlattı.

“Kadın Can Çekişiyordu”

Sesleri duyduğunu ve oturduğu evin balkonuna çıktığını ifade eden Fatma Rıfatoğlu, "Bağrışmalar vardı ve biz olayın bu duruma geleceğini bilmiyorduk. İçeriye kaçtığım an her şey olmuş ve bitmişti. İnsanlar da bir anda kalabalıklaşmıştı. Polis arandı ama gelene kadar kadın can çekişiyordu. Kadını bıçakladı ve kimseye de müdahale izni vermedi. Komşularda taş ve eline geçirdikleriyle şahsa müdahale etmeye çalıştı ama bıçağı filan etrafa salladığı için kimse bir şey yapamadı" dedi.

“Adam, Kadını Tutup Yere Yatırdı”

Komşulardan Sebahat Rıfatoğlu olay hakkında şöyle dedi, "Olayda ilk olarak kavga vardı ve sonradan bıçak olayı çıktı. Biz olayın son kısmına yetiştik. Kadın yerde yatıyordu herkes başına gelince şahıs yürüyerek olay yerinden kaçtı. Sonrasında ambulans geldi ve kadını götürdü. Ben adamın kadını tutup yere yatırdığı kısmını gördüm" dedi.

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir