Seversin 2.Bölüm Full İzle: Asya, Dizide Oynama Teklifini Neden Reddeder?

Seversin 2.Bölüm Full İzle: Asya, Dizide Oynama Teklifini Neden Reddeder?
15.06.2022 14:39
8 Haziran 2022 tarihinde KANAL D ekranlarında yayınlanan Seversin 2.Bölüm ile sevenlerini şaşırtıyor. Seversin dizisinde bu hafta da yeni gelişmeler var. Seversin 2.Bölüm Full İzle! Seversin 2.Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz.

Seversin 2.Bölüm ile sevenlerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam ediyor. Seversin dizisi yayınlanan son bölüm ile sevenlerinin beğenisini kazanıyor. Seversin 2.Bölüm ile ATV ekranlarında sizlerle..

SEVERSİN 2. BÖLÜM FULL İZLE

Asya, dizide oynama teklifini reddeder. Selin ve Suzan meseleye el koyup Nazlı'yı kendi taraflarına çekince Nazlı, Asya'yı dizide oynaması için ikna eder. Şerife de kızlarının arkasında duracaktır. Kadir, Asya'nın bu kararına çok bozulsa da elinden bir şey gelmez.

Asya bütün pürüzleri atlatarak oyunculuğa başlar ama onu bekleyen asıl tehlike Tolga Tuna'dır. Tolga, Asya'nın başarılı olamayacağına inandığından onu bu işten bir an evvel uzaklaştırmak için elinden geleni yapar. Set ortamı Tolga'nın küçüklüğünden beri aşina olduğu bir şeyken Asya sudan çıkmış balık gibidir. Ama Tolga bunu fırsat bilip Asya'yı ezerek dizi setinin tek starı olmaya çalışırken, Asya'yı küçümsemesinin bedelini ağır ödeyecektir.

Seversin 2.Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

SEVERSİN SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Asya, oyuncu olmak isteyen ablası Nazlı ile ünlü aktör Tolga Tuna'nın dizi çekimini izlemeye gider. Tolga Tuna kendisiyle selfie çektirmek isteyen Nazlı'ya biraz kaba davranınca Asya Tolga'ya haddini bildirir. Tolga dizisinin yayından kaldırılmasıyla maddi olarak uçuruma yuvarlanmanın eşiğindeyken menajeri Nesrin sayesinde ünlü yapımcı Bahri'nin yeni dizisinde rol alma şansı bulur. Ancak başrol için hiçbir kadın oyuncu Tolga ile çalışmak istememektedir.

Bahri Tolga'dan vazgeçmek üzereyken imdada yine Nesrin yetişir ve kadın başrol oyuncusu için herkese açık bir seçme yapılmasını teklif eder. Asya'nın ablası Nazlı oyuncu seçmelerini duyunca katılmaya karar verir. Nazlı; hırslı, potansiyeli olan bir oyuncudur ancak bir dizi tesadüf sonucu Tolga'nın partneri olmak Asya'ya kısmet olacaktır. Asya bir anda kendini hiç de meraklısı olmadığı bir romantik komedi dizisinin başrolünde bulurken, genç kızların sevgilisi Tolga da Asya'yı hafife almanın bedelini ağır ödeyecektir

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir