Senden Daha Güzel 8. Bölüm Full İzle: Macera Hız Kesmeyecek!

Senden Daha Güzel 8. Bölüm Full İzle: Macera Hız Kesmeyecek!
01.08.2022 14:58
2 Ağustos 2022 tarihinde Fox TV ekranlarında yayınlanan Senden Daha Güzel 8. Bölüm ile aksiyonun dozu artıyor. Senden Daha Güzel dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. Senden Daha Güzel 8. Bölüm Full İzle! Senden Daha Güzel 8. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

Senden Daha Güzel 8. Bölüm ile sevenlerini heyecan dolu anlara şahitlik yapıyor. Senden Daha Güzel 8. Bölüm yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. Senden Daha Güzel 8. Bölüm ile macera geliyor. Senden Daha Güzel 8. Bölüm ile Fox TV ekranlarında sizlerle..

Senden Daha Güzel 8. Bölüm Full İzle


Emir klinikte kalmaya karar verir. Efsun’un Pervin’in İstanbul’da ameliyat olduğunu öğrenmesi hem Emir’e hem de Pervin’e cephe almasına neden olur. Emir ve Efsun’un ilginç bir vaka için gittikleri Adana’da ise onları aksiyonel bir macera beklemektedir.

Senden Daha Güzel 8. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayın

Senden Daha Güzel Son Bölümde Ne Oldu?

Ali Bıçakçı’nın klinikte çalışmaya başlaması Kaya ve Pervin arasında gerilime neden olur. Emir ise Ali ve Efsun arasındaki yakınlıktan kıskançlık krizlerine girer. Bu durum yatırımcı ve kliniklerle görüşmesini hızlandıracaktır. Bu sırada Efsun, Emir’in klinikte kalması için başka yöntemler bulmaya çalışır. Kliniğe hasta olarak Emel Müftüoğlu'nun gelmesi işleri iyice karıştırır. Emir klinikte kalmaya karar verir, ancak bir şartı vardır: Efsun’un gitmesi. Efsun, klinikte mücadele etmeye karar verse de Emir’in bu çıkışı onu derinden yaralar. Emir ise Efsun ve Ali'nin sevgili olduğunu düşünmektedir. Efsun’un yüz nakli yaptırmak isteyen bir hastasına ameliyat ayarlamaya çalışması ise klinikte ortalığı karıştıracak, Emir ve Efsun’un arasındaki buzları eritecektir.

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir