Sanatçı Fatma Turgut Konserine Gelememiş Olan Hayranına Sürpriz Yaptı!

Sanatçı Fatma Turgut Konserine Gelememiş Olan Hayranına Sürpriz Yaptı!
02.08.2022 12:30
Dünya Düzce Günleri kapsamında konser veren ünlü şarkıcı Fatma Turgut, konserine gelemeyen hayranı için güzel bir sürpriz yaptı. Fatma Turgut, konserine gelemeyen hayranı için hangi şarkıyı söyledi? İşte detaylar…

Her yılın ağustos ayının ilk haftası kutlanacak olan Dünya Düzce Günleri başladı. Düzce Belediyesinin koordinesindeki etkinliklerin açılışında ünlü sanatçı Fatma Turgut konser verdi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği konserde Turgut, şarkılarını konser alanını dolduran sevenleri için söyledi. Yoğun katılımın olduğu konseri cep telefonları ile ölümsüzleştiren vatandaşlar, Fatma Turgut'a şarkılarında tek ağızdan eşlik etti.

Hayranına Sürpriz Yaptı


Konser alanını dolduran vatandaşlarla da sohbet eden Fatma Turgut, seyircilerden birinin telefonunu alarak konserine gelemeyen “Kübra” isimli hayranı ile video konferans yaptı. Fatma Turgut video konferans ile bağlandığı hayranına, “Durun durun küçük bir şok yaşıyor. Kübra hanım gerçekten küçük bir şok yaşıyor. Biz onu pekiştirelim” diyerek telefonu konser alanına çevirip “Değmesin Ellerimiz” şarkısını seslendirdi. Şarkıcı, binlerce kişinin eşlik ettiği şarkının ardından “Kübra” isimli hayranına teşekkür ederek şarkısını seslendirmeye devam etti. Düzcespor formasının hediye edildiği Fatma Turgut, Düzcespor’a 2. Lig'de başarılar diledi. Dünya Düzce Günleri’nde 708090’ların şarkılarını seslendiren Retrobüs grubu da konser verecek.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

MAGAZİN Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir