Oyuncu Tahsin Taşkın Hakkında En Çok Merak Edilen Bilgiler Nelerdir?

Oyuncu Tahsin Taşkın Hakkında En Çok Merak Edilen Bilgiler Nelerdir?
05.08.2022 19:43
Tahsin Taşkın nereli, Tahsin Taşkın kaç yaşında, Tahsin Taşkın nerede doğdu, Tahsin Taşkın hangi dizilerde oynadı, Tahsin Taşkın öldü mü, Tahsin Taşkın boyu kaçtır vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Tahsin Taşkın, 1966 yılında Trabzon'da dünyaya gelmiştir. Aslen Trabzon'un Araklı, Halilli Köyü'ndendir. Tahsin Taşkın, küçük yaşlardan beri etrafındaki kişilere yaptığı taklitlerle bu açıdan yeteneğini öne plana gelmiştir. Sürmene Lisesi'ndeki eğitiminin sonrasında Erzurum Atatürk Üniversitesi'nden üniversite eğitimi almıştır. Yeteneği doğuştan olan usta oyuncu, bir süre Samsun'da pazarcılık, fotoğrafçılık, su tesisatçılığı tarzı mesleklerle ilgilenmiş oyunculuk alanında herhangi bir eğitim görmemiştir. 7 ablası vardır.  Küçük yaşlardan beri taklit yeteneği ile bilinen Tahsin Taşkın, aile işi ticarete devam ederken önce özel bir radyoda program yapmaya başladı. Ardından sonra aynı grubun televizyonuna başvuruda bulundu. Bir yıl kadar bir süre canlı televizyon programı yapmanın sonrasında "Ayrılsak da beraberiz" dizisinden aldığı teklif ile birlikte televizyon dünyasına giriş yapmıştır. Özelikle çıkısı Papatyam dizisiyle canlandırdığı rolle geniş kitleler tarafından tanındı.  2012 senesinde Samsun Canik Kültür Merkezi'nde sahnelediği 'Lazkişot' isimli gösterisiyle izleyenlerine son derece keyifli anlar yaşattı. Sosyal medya hesaplarını da çok aktif kullanan oyuncu aşağıdaki projelerde yer almıştır;

·        Kahkaha Show

·        Yaprak Dökümü

·        Doktorlar

·        En Son Babalar Duyar

·        Arka Sıradakiler

·        Yalancı Romantik

·        Çocuklar Duymasın

·        Evlilik Okulu

·        Karım ve Annem

·        Bakkalgazi 

·        Seksenler

·        Papatyam

·        Temel ile Dursun İstanbul’da

·        Parayı Bulduk

·        Bizum Hoca

Oyuncu Tahsin Taşkın kendi gibi Karadenizli rolleri bolca dizilerde canlandırıp seyircileri son derece güldürmektedir.

Tahsin Taşkın Nereli?

3 Şubat 1966 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Tahsin Taşkın aslen Trabzon’un Araklı Hallili köyündendir. Oyunculuk yapmak adına herhangi bir eğitim almayan çocukluk yıllarında memleketinde pazarcılık yapmıştır.

Tahsin Taşkın Kaç Yaşında?

3 Şubat 1966 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Tahsin Taşkın günümüz itibariyle 56 yaşındadır. 56 yaşında olan oyuncu Kova burcudur.

Tahsin Taşkın Nerede Doğdu?

3 Şubat 1966 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Tahsin Taşkın aslen Trabzon’un Araklı Hallili köyündendir. Rol aldığı birçok dizide de kendisi gibi Karadenizli kişileri canlandırmaktadır.

Tahsin Taşkın Hangi Dizilerde Oynadı?

Herhangi bir oyunculuk eğitimi görmeyen Tahsin Taşkın küçük yaşlardan beri oyunculuk yeteneği ile herkesi kendine hayran bırakmıştır. Özelikle “Ayrılsak da beraberiz”, “Papatyam” ve son rol aldığı dizi “Seksenler” ile geniş kitlelere erişen Tahsin Taşkın’ın diğer rol aldığı diziler aşağıdaki gibidir;

·        Kahkaha Show

·        Yaprak Dökümü

·        Doktorlar

·        En Son Babalar Duyar

·        Arka Sıradakiler

·        Yalancı Romantik

·        Çocuklar Duymasın

·        Evlilik Okulu

·        Karım ve Annem

·        Bakkalgazi

Tahsin Taşkın Öldü mü?

3 Şubat 1966 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Tahsin Taşkın aslen Trabzon’un Araklı Hallili köyünden olan oyuncu Tahsin Taşkın’ın öldüğüne dair çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Tahsin Taşkın Boyu Kaçtır?

Oyuncu Tahsin Taşkın’ın boyu ile bir bilgi internet sitelerinde bulunmamaktadır. Ünü oyuncu 3 Şubat 1966 yılında Trabzon’da dünyaya gelmiştir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir