Oyuncu Ege Kökenli Hakkında Sıkça Araştırılan Bilgiler

Oyuncu Ege Kökenli Hakkında Sıkça Araştırılan Bilgiler
05.08.2022 17:25
Ege Kökenli, şimdiye kadar pek çok dizide oynamış ünlü bir oyuncudur. Güzel oyuncu Ege Kökenli’nin yaşı kaçtır, aslen nerelidir? Şimdiye kadar hangi dizilerde yer almıştır? Çok küçük yaşta oyunculuğa başlayan Ege Kökenli evli mi?

Güzel ve başarılı oyuncu Ege Kökenli, şimdiye kadar pek çok yapım ile izleyicilerin karşısına geçmiştir. Başarılı rolleri ile herkesin severek izlediği Ege Kökenli hakkında sıkça araştırılan bilgiler yazımızda yer alıyor.

Ege Kökenli Yaşı Kaçtır?

20 Mart 1993 doğumlu olan başarılı oyuncu 2022 yılı itibarıyla 29 yaşındadır. Oldukça küçük yaşta oyunculuk kariyerine başlayan Kökenli, ailesinin bu kariyere yönlendirmesi sonucu oyunculuğa başlamıştır.

Ege Kökenli Sevgilisi Kimdir?

Pek çok dizideki rolü ile gönüllere taht kuran Ege Kökenli, uzun süredir başarılı iş insanı Lior Ahituv ile birliktedir. İstanbul’da oldukça başarılı bir şirkette çalışan Lior Ahituv’un 3 dil bildiği belirtiliyor.

Ege Kökenli Aslen Nereli?

1993 doğumlu olan güzel oyuncu ile yapılan söyleşilerde Bulgaristan göçmeni olduğunu söylemiştir. İlk ve ortaöğrenimini Kırklareli’nde tamamlayan Ege Kökenli, lise eğitimi için İstanbul’a gelmiş ve ardından üniversite hayatına da burada devam etmiştir.

Ege Kökenli Hangi Dizilerde Oynadı?

Çok küçük yaşta başladığı oyunculuk kariyerine, daha sonra pek çok kişinin ilgiyle takip ettiği yapımlarda yer alarak devam ettiği Ege Kökenli, aşağıda sıralanan dizilerde oynamıştır:

·En İyi Arkadaşım

·Anadolu Kaptanı

·Yahşi Cazibe

·Çalıkuşu

·Öğretmen Kemal

·Benim Tatlı Yalanım

·Çiçek

·Güneşin Kızları

·Kalp Atışı

·Asla Vazgeçmem

·Yasak Elma

·Kefaret

Ayrıca aşağıda sıralanan filmlerde de rol almıştır:

·Aykut Enişte

·Taksim Hold’em

·Kusurlu

·Son Şaka

·Karanlıktan Sonra

Şimdilerde güzel oyuncunun Duy Beni isimli televizyon dizinde yer alacağı belirtiliyor. Son bir sezonu boş geçirdiği bilinen güzel oyuncunun ekranlara dönüşü, sevenlerini epey mutlu etti.

Ege Kökenli İkizi Var Mı?

Ege Kökenli’nin bir erkek kardeşi bulunmaktadır. İkizi olmadığı bilinen Ege Kökenli’nin annesi ve babası diş hekimidir.

Ege Kökenli Kardeşi Kimdir?

Ege Kökenli’nin Mert Kökenli isimli bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Ünlü oyunculunun kardeşi Mert Kökenli ile ilgili çok fazla bilgi yer almamaktadır. Dört kişilik bir ailede büyüyen Ege Kökenli, iki kardeşten büyük olanıdır.

Ege Kökenli Evli Mi?

Ege Kökenli, uzunca bir süredir birlikte olduğu sevgilisi ile geçtiğimiz senelerde nişanlanmıştı. Pandemi sebebiyle nikahlarını erteleyen çiftin, şu dönemlerde yeniden nikah hazırlığında olduğuna dair haberler çıkmaktadır. Başarılı oyuncunun sevgilisi ile zaten aynı evi ve hayatı paylaştığı biliniyor. Bu mutlu ilişkilerinin sırrını da çok iyi arkadaş olmayı başaran bir çift olmalarına bağlıyor.

Ege Kökenli Hangi Burç?

Setteki halleri ile hem çalışma arkadaşlarının çok sevdiği hem de oyuncuların beğenerek takip ettiği Ege Kökenli’nin doğum günü 20 Mart olduğu için burcu balıktır.  

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir