Nazım Sangare’nin Eski Takımları Hangileridir?

Nazım Sangare’nin Eski Takımları Hangileridir?
16.11.2022 23:32
Nazım Sangare’nin Eski Takımları Hangileridir?

Şuanda Fenerbahçe forması giymekte olan sağ bek oyuncusu Milli futbolcumuz Nazım Sangare’nin eski takımları şunlardır:

·        Alemmania Aachen (2013-14)

·        Fortuna Düsseldorf (2014-16)

·        Osnabrück (2016-17)

·        Antalyaspor (2017-20)

·        Fenerbahçe (19 Eylül 2020’de 4 yıllık sözleşmeyle anlaşmıştır.)

Nazım Sangare Hangi Takımdadır?

Milli sağ bek oyuncumuz Nazım Sangare Fenerbahçe forması giymektedir. Kendisi Türkiye milli takımı çağrısını ilk kez Şenol Güneş tarafından 2019 yılında almıştır. 1.82m ve 72kg’dir. Jorge Jesus kadrosunda şimdiye kadar Nazım Sangare’ye şans vermemiştir. 3 savunma oynattığı için bekler çok fazla şans bulamamaktadır.

Nazım Sangare Hangi Ülkenin Vatandaşıdır?

30 Mayıs 1994 yılında dünyaya gelmiştir. 2022 yılı itibariyle 28 yaşında olan milli futbolcumuz Almanya’nın Köln şehrinde doğmuştur.  Nazım Sangare’nin babası Gineli annesi Türk’tür. Hangi ülkenin vatandaşı olduğu konusu milli takıma çağrılma olayından sonra çok fazla merak edilen milli oyuncumuz çifte vatandaştır. Şenol Güneş tarafından milli takıma çağrıldığı dönemde hangi ülke vatandaşı olduğu konusunda birçok Türk taraftar tarafından merak edilmiştir.

Nazım Sangare Hangi Mevkide Oynuyor?

Fenerbahçe’de forma giyen Nazım Sangare sağ bekte oynamaktadır. Buna ek olarak sağ kanatta da görev aldığı maçlar olmuştur. Instagram hesabı @nazimsangare30’dur. Şimdiye kadarki futbol kariyerinde 196 maçta forma giymiştir. 17 gol atmış ve 29 asist yapmıştır.

Nazım Sangare Hangi Ülkeli?

Almanya’nın Köln şehrinde doğan milli futbolcumuz Nazım Sangare’nin Gine asıllı Türk’tür. Annesi Türk babası Ginelidir. Futbol hayatına Almanya’da başlamış ve orada yetişmiştir.

Nazım Sangare ve İbrahim Sangare Kardeş Mi?

Milli takıma seçildiği günden beri merak konusu olan Nazım Sangare’nin İbrahim Sangare ile herhangi bir akrabalığı yoktur.

Nazım Sangare Kaç Numara Giyiyor?

Fenerbahçe’de forma giymekte olan Nazım Sangare’nin forma numarası 30’dur. Milli takımda da 7, 18, 21 gibi farklı numaraları giymiştir. 2021/22 Sezonunda Fenerbahçe’de 29 maça çıkmış, 1 gol ve 4 asistlik bir katkı sağlamıştır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir