Nazım Sangare Kimdir?

Nazım Sangare Kimdir?
25.11.2022 19:46
Nazım Sangare Gine asıllı olup sağ bek mevkiinde oynayan Türk milli futbolcudur. Nazım Sangare kimdir, kaç yaşındadır? Nazım Sangare nerelidir, ne kadar kazanıyor? Nazım Sangare’nin babası kimdir, annesi kimdir ve nerelidir? Nazım Sangare nerede doğdu, ablası kimdir? Nazım Sangare hakkında en çok sorulan soruların cevaplarını sizler için derledik.

Nazım Sangare 30 Mayıs 1994 yılında Almanya Köln’de dünyaya gelmiştir. 1.85 m uzunluğunda olan ünlü futbolcu sağ bek mevkiinde oynamaktadır. Almanya’da yetişen Gine asıllı futbolcu Türk Milli Takımı’nın formasını terletmektedir. Nazım Sangare şu anda Fenerbahçe futbol takımında 30 numaralı formada oynamaktadır. Ünlü futbolcu Nazım Sangare Almanya’da Fortuna Düsseldorf takımında oynadığı zamanlarda uzun süre öğretmen olarak staj yapmıştır.

Nazım Sangare Kaç Yaşındadır?

Türk Milli Takımı ünlü futbolcusu Nazım Sangare 30 Mayıs 1994 yılında gözlerini dünyaya açmıştır. Nazım Sangare Türk Milli takımına ilk kez 24 Mayıs 2019’da Türk teknik direktör olan Şenol Güneş tarafından çağrılmıştır. Fenerbahçe takımında 30 numaralı formalı ünlü futbolcu 28 yaşındadır.

Nazım Sangare Nereli?

30 Mayıs 1994 yılında doğan Nazım Sangare Almanya’da Köln şehrinde doğmuştur. Almanya’da büyüyen Nazım Sangare Gine asıllıdır. Türk Milli Takımı oyuncusu Nazım Sangare’nin babası Gineli annesi ise Türk’tür. Ay Yıldızlı Milli Takımızda oynayan Nazım Sangare’nin tam ismi Nazım Carmelo Sangare’dir.  

Nazım Sangare Ne Kadar Kazanıyor?

Nazım Sangare 2020 yılının yaz aylarında Antalyaspor’dan 1.75 milyon Euro bonservis ücreti ile Fenerbahçe kadrosuna katılmıştır. Sarı lacivertli ünlü futbolcu Nazım Sangare yıllık yaklaşık 27 milyon TL kazanmıştır. Geçtiğimiz sezon 15 Mayıs tarihinde Karagümrük ile oynanan maçta çapraz bağ sakatlığı yaşayan Nazım Sangare uzun süre sahalardan uzak kalmıştır.

Nazım Sangare’nin Babası Kimdir?

1994 yılı Köln doğumlu olan Nazım Sangare’nin babası Ginelidir. Nazım Sangare’nin babasının Gineli olmasından dolayı ikinci ismi Carmelo’dur. Sarı lacivertli yıldız futbolcu Nazım Sangare’nin Gineli babası hakkında fazla bilgiye ulaşılamamaktadır.

Nazım Sangare’nin Annesi Kimdir Ve Nerelidir?

Almanya Köln doğumlu olan ünlü futbolcu Nazım Sangare’nin annesi Türk’tür. Son 4 yıldır Türk Milli Takımda oynayan ünlü futbolcu Nazım Sangare’nin annesi Eskişehir doğumludur. Ünlü futbolcunun annesi hakkında daha fazla bilgi bulunmamaktadır.

Nazım Sangare’nin Ablası Kimdir?

Fenerbahçe takımının milli sağ beki Nazım Sangare’nin bir kız kardeşi olduğu biliniyor. Ünlü futbolcu Nazım Sangare’nin kardeşinin ismi Saran Sangare’dir. Nazım Sangare kız kardeşinin doğum gününü sürpriz bir şaka ile kutladı ve bu anları sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaştı.

Nazım Sangare Nerede Doğdu?

Ay Yıldızlı Milli Takımımızda sağ bek mevkiinde oynayan Nazım Sangare Almanya Köln doğumludur. Ünlü futbolcu uzun süre Almanya’da yaşamıştır. Fenerbahçe takımında oynayan futbolcu kariyerine 2013 yılında Alemannia Aachen takımında başlamıştır. Yıldız futbolcu 30 Ağustos 2017 yılında Türkiye’ye gelmiştir.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir