Nagihan'ın Survivor'dan Elenmesine Demet Akalın'dan Tepki Geldi!

Nagihan'ın Survivor'dan Elenmesine Demet Akalın'dan Tepki Geldi!
25.06.2022 17:20
Survivor izleyicisi olan Demet Akalın, Nagihan Karadere'nin elenmesine tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından Nagihan'ın fotoğrafını paylaşan Akalın, "Yazık günah be vallahi yazık. Nagihan efsanedir, efsane kalacak" ifadelerini kullandı.

Survivor All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde finale sayılı günler kala bir eleme heyecanı daha yaşandı. Ayşe, Nagihan ve Hikmet arasında yapılan SMS oylaması sonucuna göre adaya veda eden isim Nagihan Karadere oldu. Sıkı bir Survivor izleyicisi olan Demet Akalın, desteklediği yarışmacı Nagihan'ın elenmesine tepki gösterdi.

Nagihan Karadere Survivor'a Veda Etti

Survivor finaline kısa bir süre kala yarışmadan elenen Nagihan Karadere, veda konuşmasında "Söyleyecek bir şey yok. Büyük mücadeleler verdim. keşke finali görebilseydim sonu görebilseydim ama kısmet değilmiş. Tek üzüldüğüm konu kızımdan çok defa ayrı kaldım sonuca gidemediğim için... Sonuç tamamen seyircimizin elinde. Bana SMS gönderen herkese sonuna kadar teşekkür ederim" ifadelerini kullandı. 

''Gönüllerin Kraliçesi Nagihan'dır''

Şarkıları ve yaptığı açıklamalarla gündeme damga vuran Demet Akalın, Survivor All Star yarışmasıyla ilgili yaptığı paylaşımlarla ilgi çekmeye devam ediyor. Nagihan'ın elenmesine sinirlenen Akalın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Biz ne izledik 6 aya yakın... Yapın BBG evi SMS'le oynayın ötede... Yazık günah ve vallahi yazık... Ama tek gerçek var dışarıda gönüllerin kraliçesi Nagihan'dır ve efsane olarak kalacaktır. Nokta" diyerek tepki gösterdi.

''Survivor'ın Bence En Başarılı Kadın Yarışmacısı Sendin''

Acun Ilıcalı, Nagihan'ın elendiğini açıkladıktan sonra "Açıkçası ben de üzgünüm. Survivor'ın bence bu sezon en başarılı kadın yarışmacısı sendin. Performansın tartışılacak gibi de değildi. Hepiniz çok seviliyorsunuz, inan sen de çok seviliyorsun. Daha önceki potalardan çıkmandan anlayabileceğin gibi... Çok ciddi bir kitle var arkanda. Ama bunun altını çizerek söylüyorum, olağanüstü taraftarlarımız var. Sizi çok ciddi destekliyorlar. Sen de defalarca oylamalardan çıktın. Ama öyle bir dönemdeyiz ki birisi diğerinden daha fazla oy alıyor. Çok değişik bir grup kaldı. Oy sayısı çok fazla ve bir sıralama olmak zorunda. Survivor'da sürprizlere alışkınız. Sonuca varamadın değil bence son 6'ya kadar bütün yarışmacılarımız aslında bu Survivor'ı olabilecek en üstün başarıyla tamamladı. Ki bu sezon için kimse bunun başarısız bir sonuç olduğunu söyleyemez.'' ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir