McGurk Kimdir?

McGurk Kimdir?
01.10.2021 12:40
Geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Soçi’ye Vladimir Putin ile görüşmeler yapmaya gitmişti. Erdoğan'ın McGurk açıklaması nedir? McGurk kimdir, kaç yaşında ve mesleği ne? Tüm bu soruları sizler için araştırdık.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün ki McGurk söylemine göre bu ismin kim olduğu dünden beri sıklıkla araştırılan konular arasında yerini almıştır. Tam adı Brett McGurk olan isim, hem Barack Obama, hem George Bush hem de Donald Trump dönemlerinde ulusal güvenlik pozisyonlarında görev yapmıştır. Hükümetin değişik güvenlik pozisyonlarında yer alan McGurk aynı zamanda hem avukat, hem diplomat hem de akademisyen kimlikleri ile tanınmaktadır.

Brett McGurk Kaç Yaşında?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hakkında terör örgütü ile kol kola gezdiğini ifade ettiği Brett McGurk’un kaç yaşında olduğu ve nerede doğduğu merak edilenler arasında yer almıştır. 20 Nisan 1973’te hayata merhaba diyen Brett McGurk 2021 yılı itibari ile 48 yaşındadır. 2012’de Gina Chon ile hayatını birleştirdiği bilinmektedir.

Brett McGurk Mesleği Ne?

ABD hükümetinin çeşitli ulusal güvenlik görevlerinde bulunan Brett McGurk’un diğer meslek dalları ise sıklıkla araştırılan konular arasında yer alır. Brett McGurk’un hem diplomat hem de akademisyen olduğu bilinmektedir.

Brett McGurk Neden Önemli Biri?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hakkında bu kişiden çok rahatsız oluyorum dediği isim Brett McGurk, ABD’nin ciddi önem arz eden isimlerinden biri olduğunu belirtmek mümkündür. Çünkü Brett McGurk ABD gibi güçlü bir ülkede uzun dönemler boyunca ulusal güvenlik ağlarından sorumlu olmuş bir isimdir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir