Masterchef Yağmur Dalbudak Kimdir? Masterchef Yağmur Hakkında Merak Edilenler

Masterchef Yağmur Dalbudak Kimdir? Masterchef Yağmur Hakkında Merak Edilenler
27.07.2022 21:14
Masterchef’te yapılan üçlü elemelerde rakiplerini eleyen Yağmur Dalbudak, Masterchef bir üst tura katılmaya hak kazandı. Masterchef yarışmacısı Yağmur Dalbudak kimdir? Yağmur Dalbudak’ın sevgilisi var mı? Yağmur Dalbudak’ın mesleği nedir? İşte, Yağmur Dalbudak hakkında tüm merak edilenler…

Gupse Özay’a benzerliğiyle ilgi çeken Masterchef yarışmacısı Yağmur Dalbudak, 2022’de yapılan üçlü elemelerde yarıştığı rakipleri geride bırakarak bir üst tura geçmeye hak kazandı. Yağmur Dalbudak, yarışmaya son sürat devam ediyor.

Masterchef Yağmur Dalbudak Kaç Yaşında?

Masterchef yarışmacısı Yağmur Dalbudak, 24 yaşındadır. Masterchef’e bir şeyleri bildiğinin farkında olduğu için katıldığını söylemiştir.

Masterchef Yağmur Dalbudak Aslen Nereli?

Masterchef yarışmacısı Yağmur Dalbudak’ın aslen nereli olduğu bilinmemektedir. Dalbudak, yarışmaya İstanbul’dan katılmıştır.

Masterchef Yağmur Dalbudak Mesleği Ne?

Masterchef yarışmacısı Yağmur Dalbudak, Yunus Emre Akkor’un yanında su şefi olarak çalışmaktadır. Bunun yanı sıra genç yarışmacı son sınıf Gastronomi öğrencisidir. 2015’te Osmani Restaurant’ta stajyer aşçı olarak çalışan Yağmur Dalbudak, 2017 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi aşçılık bölümünden mezun olmuştur. Dalbudak, 2019 yılında Welldone By Midpoint adındaki bir restoranda aşçı yardımcısı olarak da çalışmıştır.

Masterchef Yağmur Dalbudak Instagram Adresi Nedir?

Masterchef yarışmacısı Yağmur Dalbudak, sosyal medya kullanmaktadır. Yağmur Dalbudak’ın resmi Instagram adresi: https://www.instagram.com/yagmurdalbudakkk/

Masterchef Yağmur Dalbudak Evli Mi?

Masterchef Yağmur Dalbudak, evli değildir. Genç yarışmacının evli olup olmadığına dair bir bilgi bulunmamaktadır. 

Masterchef Yağmur Dalbudak Sevgilisi Var Mı?

Masterchef yarışmacısı Yağmur Dalbudak’ın sevgilisinin olup olmadığı bilinmemektedir.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir