Kutsi ile Evli Olan Sibel Ülker'den Şiddet Görüyorum Paylaşımı

Kutsi ile Evli Olan Sibel Ülker'den Şiddet Görüyorum Paylaşımı
21.07.2022 13:01
Sibel Ülker dün sosyal medya hesabından şiddet gördüğüyle ilgili bir açıklama yaptı. Açıklama sonrası herkes şoke olurken, olay gündeme girdi. Kutsi’nin konuyla ilgili sessiz kalması da, farklı söylentilerin ortaya çıkmasına sebep oldu. Kutsi eşine şiddet mi uyguladı? Kutsi kimle evli? Kutsi ve Sibel Ülker neden boşanıyor?

Şarkıcı Kutsi iki çocuğunun annesi Sinem Bayraktutar’dan 2017 yılında anlaşmalı olarak boşanmış, oyuncu Feyza Çıpa ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Feyza ile Yürümedi

Evleneceklerine kesin gözüyle bakılan ikili 4 yıllık ilişkilerini ani bir kararla noktaladı. Feyza Çıpa, ayrılığı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu: "Kutsi ile yollarımızı ayırdık. Bundan sonraki süreçte adımın onunla aynı cümlede geçmesini dahi istemiyorum ve basın mensubu arkadaşlarıma bu konuda gösterecekleri saygı için şimdiden teşekkür ediyorum"

Şaşırtan Evlilik


Kutsi, Mart 2021'de rol aldığı “Benim Annem Bir Melek” dizisinin çocuk oyuncusu Poyraz Ar’ın annesi Sibel Ülker’le evlendi.

Sessiz sedasız evlenen Kutsi ve Sibel Ülker’in nikâhını ise Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıydı.

Şiddet Görüyorum

Evliliklerini gözlerden uzak yaşayan çiftten Sibel Ülker, dün Instagram sayfasında kafa karıştıran bir açıklama yayınladı. Ülker sayfasında "Bir yılı aşkın süredir çocuklarımla beraber gördüğüm psikolojik şiddet ve manipülasyonların hepsini zamanı geldiğinde tek tek açıklıyor olacağım... Şu an söyleyeceğim tek şey bazı insanlar gerçek hayatta daha iyi oyuncu! Ve o maskelerinin altında hiç bilmediğiniz yüzleri var!" mesajını paylaştı. Kutsi konuyla ilgili sessizliğini korurken, ikili birbirlerini takip etmeyi de bıraktı.

Eski Eşten Manidar Paylaşım

Çıkan haberlerin ardından Kutsi'nin eski eşi Sinem Bayraktutar sevgilisi ile fotoğrafını 'Adamım' notu ile paylaştı.

Sibel Ülker Kimdir?

İstanbul'da doğan Sibel Ülker 42 yaşındadır. Sibel Ülker Benim Adım Melek dizisinde rol alan çocuk oyuncu Poyraz Ar'ın annesidir. Henüz Sibel Ülker hakkında çok fazla bir bilgi yok sadece çocuk oyuncu Poyraz Ar'ın annesi olduğu biliniyor.

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

MAGAZİN Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir