Kova Burcu Aşıksa Nasıl Davranır?

Kova Burcu Aşıksa Nasıl Davranır?
10.01.2023 20:48
Kova burcu aşıksa nasıl davranır? Balık burcu, oğlak burcu aşıksa nasıl davranır? Aslan burcu aşıksa nasıl davranır? İkizler burcu, yay burcu aşıksa nasıl davranır? Pek çok farklı burç aşık oldukları zaman farklı davranışlar sergileyebilirler. Birçok burcun aşık olduğunda nasıl davranacağı hakkında merak edilen soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz...

Kova burcu aşk belirtileri, günden güne bile değişim gösterebilmektedir. Kova burcu kişileri hoşlandıkları insandan ilgi gördüklerini anladıkları anda bir adım geri çekilme gösterirler. Eğer ilgilerine karşılık bulamazlarsa, bu kez daha önce denemedikleri flört taktiklerine başvurmaktadırlar. Saplantılı ilişkilerden uzak durmaktadırlar. Aşık olduğu zaman sizin ona yapışacağınızı düşünürse anında vazgeçmektedir. Sizi kendine çeker ve bir anda ilgiyi keser. Kova burcunun aşık olduğunu hissetmek bir az zordur.

Balık Burcu Aşıksa Nasıl Davranır?

Çok duygusal ve hassas bir yapıya sahip olmalarıyla karşımıza çıkmaktadırlar. Bu nedenle de aşk konusunda oldukça zayıf oldukları gözlemlenmiştir. Aşık oldukları zaman sorumluluk bilinci ve heyecanı ile dolup taştıkları için aşık olduklarını hemen belli ederler. Balık burcu insanı aşık olduğu zaman ayakları yerden kesilir ve mutluluktan havaya uçar. Balık burçlarının bedenleri aşklarını gizlemesine izin vermemektedir.

Oğlak Burcu Aşıksa Nasıl Davranır?

Oğlak burcu insanı, eğer birine aşık oluyor ise o bireyin yanında başka kişilere ördüğü kalın duvarlardan ve öfkeli görünümden vazgeçmeye başlayacağı gözlemlenir. Oğlak burcu insanı aşık olursa ne yapar şeklindeki sorunun yanıtı oldukça kolay olarak bilinmektedir. Oğlak burcu insanları ılımlı ve esnek yapıya bürünüp, sevdiklerini çok kolay belli ederler.

Aslan Burcu Aşıksa Nasıl Davranır?

Enerjileri ve kendilerine olan güvenleriyle hemen dikkatleri üstüne toplayan Aslan burçları, aşk konusunda da son derece sürprizli, heyecanlı ve güvenli ilişkileri tercih etmeleriyle bilinmektedirler. Ateş grubunun bir üyesi olan Aslan burcu enerjisiyle, kendine olan güveniyle ve hırsıyla bir kilometre öteden bile dikkat çektiği gözlemlenmiştir.

İkizler Burcu Aşıksa Nasıl Davranır?

İkizler burcu insanları aşık olduğunda, gözlerinden anlaşılabilir. Aşık olmadığı zaman kıskanç olmayan ikizler burcu kişileri aşık olduktan sonra deli gibi kıskanmaya başladıkları gözlemlenir. İkizler insanı karşısındaki kişiyi kıskanıyorsa bu durum onun aşık olduğunu sembolize eder.

Yay Burcu Aşıksa Nasıl Davranır?

Aşık bir Yay insanı yoğun bir duygu seline kapıldığı gözlemlenebilir bir durum olacaktır. Sizinle iyi ve kaliteli vakit geçirmek istemesinden size karşı hisleri olduğunu kolayca anlayabilmeniz kaçınılmaz olur. Gezip, tozmak yerine bu vakti size ayırıyorsa ve maceralardan sırf sizin için uzak kalıyorsa o zaman aşık olduğu rahatça anlaşılabilir. Yay burcu kişileri gezmeyi tozmayı çok severler ve özgürlüklerine çok düşkün olmalarıyla bilinirler. Eğer yaptıkları planlara sizi de dahil etmek istiyor ise ya da özgürlüklerinden ödün verdiklerini hissettiriyorlarsa yay burcu bireyinin aşık olduğu kesindir.

Yay burcu aşık olursa enerjisi tavan yapmaktadır ve ele avuca sığmaz. Normalde sert olmalarına rağmen aşık olduklarında şefkatli bir insan dönüştükleri gözlemlenmiştir. Kendinden başkasını önemsemeye başladıysa eğer o kişiye aşık olmuş olduğu ortadadır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir