Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın Kızına Ne Oldu?

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın Kızına Ne Oldu?
07.06.2022 14:21
Magazin dünyasında adından çok söz ettiren ünlü çift Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun ikinci kızı geçtiğimiz günler Maslak'takia özel hastaneye kaldırıldı. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin ikinci kızının sağlık durumu nasıl? Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın Kızına Ne Oldu? Daha fazlası ve son dakika gelişimleri haberimizin detaylarında..

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ikinci kızları korkutmuştu! Hastaneye kaldırılan 20 günlük Leyla bebeğin sağlık durumu nasıl? Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ikinci kızına ne oldu?

2016 yılında meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu ile nikah masasına oturan oyuncu Sinem Kobal, mayıs ayında ikinci kızı Leyla'yı dünyaya getirdi..Doğumdan iki gün sonra hastanede taburcu edilen Leyla'nın rahatsızlandığı ve birkaç gündür hastanede tedavi gördüğü öğrenildi. Kenan İmirzalıoğlu'nun kızları, dışarıdan bulaşan mikroba bağlı zatürre başlangıcı nedeniyle pazartesi günü hastanede tedavi görüyor.

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın Kızının Sağlık Durumu Nasıl?

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin güzeller güzeli ikinci kızı Maslak'taki özel bir hastanede tedavisi görülmektedir. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin ikinci kızı hastaneden iki gün sonra taburcu edilecek. Haberin gündem olmasıyla açıklama yapan Kenan İmirzalıoğlu'nun menajeri, "Dışarıdan kaptığı enfeksiyona bağlı zatürre başlangıcı vardı. Ama şimdi iyileşti ve gayet sağlıklı" dedi. Doğum sonrası hastaneden taburcu olan Sinem Kobal, ilk açıklamasında orta kulak iltihabına yakalandığını söyleyerek "Doğumdan önce başladı, tedavim yapıldı. Bu durumdan dolayı da biraz yorgunum. Doğumum çok güzel geçti. Normal doğum oldu, keyifle kızımıza kavuştuk" demişti.


İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

MAGAZİN Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir