Kasaba Doktoru 13.Bölüm Full İzle: Hakan Geri Dönecek Mi?

Kasaba Doktoru 13.Bölüm Full İzle: Hakan Geri Dönecek Mi?
25.06.2022 13:07
1 Temmuz 2022 tarihinde yayınlanan Kasaba Doktoru 13.Bölüm ile seyirci heyecan dolu anlara şahit oluyor. Kasaba Doktoru 13.Bölüm ile izleyicinin beğenisini toplamayı başarıyor. Kasaba Doktoru 13.Bölüm Full İzle! Kasaba Doktoru 13.Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz.

Kasaba Doktoru 13.Bölüm ile sevenleri ile kavuşuyor. Kasaba Doktoru dizisi bu hafta da heyecan dolu anlar yaşatıyor. Kasaba Doktoru 13.Bölüm ile TRT 1 ekranlarında sizlerle..

KASABA DOKTORU 13.BÖLÜM FULL İZLE

Test sonuçları gelince acil servisin karantinaya alınmasına neden olan hastalığın MERS olmadığı ortaya çıkar. Tüm ekip rahat bir nefes almışken başka bir sorun ortaya çıkar, Erol Bey ileri derecede akciğer kanseridir. Bu durum Yalçın’ın ekmeğine yağ sürerken onunla Hakan’dan gizli iş birliği yapan Arzu’yu zor durumda bırakır. Erol Bey ameliyatı olmak istemektedir fakat Hakan etik değerleri ile hastasının talebi arasında kalır.

Uluçınar’ın geleceği için zorlu bir karar vermek zorundadır. Leyla, Mediha’nın tedavisi ile ilgili sırları öğrendikçe bildiklerinin altında ezilmeye başlar. Bu durum onun Ömer’e soğuk davranmasına sebep olurken Ayperi’nin atağı onu kıskandırır. Hakan kararını vermeden önce bir süre ortadan kaybolur. Bu sırada tüm sorumluluğu Ömer almak zorunda kalır. Hakan geri dönecek midir?

Kasaba Doktoru 13.Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

KASABA DOKTORU SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Hakan ve ekibi, Erol'un ameliyatı ile ilgili çalışmalara devam ederken acilde yaşanan Mers paniği tüm planları alt üst eder. Hakan ve Leyla dışarıda kalırken, Mine ve Ömer karantinaya girmek zorunda kalır. Leyla, Erol'un ameliyatında asistan olma şansını riske atarak Ömer'i tedavi etmek için acile girer. Bu sırada Yalçın ve ekibi de boş durmamaktadır. Yalçın, Erol dahil olmak üzere herkesi büyük bir sıkıntıya sokacak planını devreye sokar.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir