İyilik 8.Bölüm Full İzle: Sular Durulmuyor!

İyilik 8.Bölüm Full İzle: Sular Durulmuyor!
16.06.2022 13:09
17 Haziran 2022 tarihinde SHOW ekranlarında yayınlanan İyilik 8.Bölüm ile heyecan ve macera yaşanıyor. Aziz dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. İyilik 8.Bölüm Full İzle! İyilik 8.Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

İyilik 8.Bölüm ile sevenlerini heyecan dolu anlara şahitlik yapıyor. Aziz yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. İyilik 7.Bölüm ile macera geliyor. İyilik 7.Bölüm ile SHOW ekranlarında sizlerle..

İYİLİK 8.BÖLÜM FULL İZLE

Neslihan’ın dışardan bakıldığında muhteşem, gıpta edilen bir hayatı vardır. Neslihan da bu ilüzyona inanmış, kusursuz bir yaşam sürdüğünü zannederken hayatta en güvendiği insanın, kocasının onu uzun zamandır aldattığını öğrenir. Üstelik de kardeşi yerine koyduğu Damla’yla. Üstüne bastığı bütün taşlar yerinden oynar ve Neslihan doğruyu yanlışı, iyiyi kötüyü yeniden sorgulamak, yeniden anlamlandİYİLİırmak zorunda kalır ki yeniden ayağa kalkıp, kendi için, ailesi için, çocukları için mücadele edebilsin.

İyilik 8.Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

İYİLİK SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Koray’ın Neslihan’ı gerçeklerle yüzleştirmesi Neslihan’ın sigortalarını attırır. Murat’tan tamamen kurtulmaya karar veren Neslihan, onu çocuklarından ve holdingden uzaklaştırmak ve beş parasız bırakmak için Damla’ya bir anlaşma teklif eder. Damla, Murat’ı elde edebilmek için Neslihan’ın teklifini kabul edip Murat’a ihanet edecek midir?

Murat ise kendini sağlama almak için zaten hastanelik olan Şahika’dan tamamen kurtulma planlarına ve Sinan’ı da Neslihan ve Şahika’dan uzaklaştırıp kendi tarafına çekme planlarına başlar.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir