İçimizdeki Ateş 1.Bölüm Ful İzle: Yener Hukuk Bürosu’nda Yolları Kesişen Dört gencin Hikayesi

İçimizdeki Ateş 1.Bölüm Ful İzle: Yener Hukuk Bürosu’nda Yolları Kesişen Dört gencin Hikayesi
20.06.2022 13:57
23 Haziran 2022 tarihinde ATV ekranlarında yayınlanan İçimizdeki Ateş 1.Bölüm ile izleyiciye macera dolu anlar yaşatıyor. İçimizdeki Ateş 1.Bölüm ile bu hafta da izleyiciyi heyecanı doruklarda yaşıyor. İçimizdeki Şeytan 1.Bölüm Full İzle! İçimizdeki Şeytan 1.Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz.

İçimizdeki Ateş 1.Bölüm ile hayranlarına heyecan dolu anlar ile karşılıyor. İçimizdeki Ateş dizisi yayınlanan son bölüm ile hayranlarının beğenisini kazanıyor. İçimizdeki Ateş 1.Bölüm ile bu hafta da heyecan dolu yeni gelişmeler ile ekranların başında yerini alıyor. İçimizdeki Ateş 1.Bölüm ile ATV ekranlarında sizlerle..

İÇİMİZDEKİ ATEŞ 1.BÖLÜM FULL İZLE:

Hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra çalışmaya başladıkları Yener Hukuk Bürosu'nda yolları kesişen dört gencin hikayesini konu alan dizide, genç yıldızlar İpek Filiz Yazıcı, Atakan Hoşgören, Gizem Arıkan, Demirhan Demircioğlu birbirinden son derece farklı geçmişlere sahip avukat adaylarına hayat verecek.

İş dünyasına ilk adımlarını atan güçlü, zeki, hırslı ve başarılı dört gencin hayata tutunma ve hayallerine ulaşma hikayesini konu alan 'İçimizdeki Ateş'in avukat adayları Hale Vural (İpek Filiz Yazıcı),Ege Şahin (Atakan Hoşgören),Bahar Sayın (Gizem Arıkan) ve Mert Karaman (Demirhan Demircioğlu) kendilerini önce adalet savaşçısı Avukat Doğan Yener'e (Burak Sevinç) kanıtlamak zorunda kalacak.

İçimizdeki Ateş 1.Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

İÇİMİZDEKİ ATEŞ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra çalışmaya başladıkları Yener Hukuk Bürosu’nda yolları kesişen, güçlü, zeki, hırslı ve başarılı dört gencin hayata tutunma ve hayallerine ulaşma hikayesi..

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir