Hoşça kal Margot: Joker 2 Filminde Harley Quinn Kim Olacak?

Hoşça kal Margot: Joker 2 Filminde Harley Quinn Kim Olacak?
14.06.2022 22:16
Geleceği resmen açıklanan Joker 2 hakkında şaşırtıcı bilgiler gelmeye devam ediyor. Paylaşılan bilgilere göre film dünyasında çığır açan şarkıcı Lady Gaga, Joker 2'de Harley Quinn rolünü oynayacak. Ayrıca Lady Gaga'nın sürprizinin yanı sıra Joker 2, filmi bekleyenlere harika bir haber getirdi.

DC Comics'in en ünlü kötü karakterinin doğuşunun ardından 2019 Joker, ikinci uzun metrajlı filmi için uzun zamandır bekleniyor. Geçen hafta, Joker'in drama ve sosyal eleştirideki hikayesini ele alan prodüksiyonun devamı konusunda ilerleme kaydedildi. Joker yazarı ve yönetmeni Todd Phillips filmi resmen duyurdu. Bu durum Joker’in çıkışını dört gözle bekleyen film severler için oldukça önemli bir gelişme niteliğinde.

FİLM MÜZİKAL OLACAK

Elbette senaryonun kapağında "Joker: Folie à deux" ismiyle karşımıza çıkması beklenen film, duyurusu ile kısa sürede yeni bir manşet oldu. Son haberler Joker 2 kadrosunda yer alabilecek isimlerle ilgiliydi. Kaynaklara göre, Joker: Folie à deux, Harley Quinn kadrosunda Lady Gaga'yı da gösterebilir.

Hollywood Reporter’ın haberine göre son dönemde sinema dünyasında sıkça ismini duyduğumuz Lady Gaga, Joker 2’de yer almak için görüşmelere başladı. Kaynakların aktardığı bilgiler, serinin ikinci filmi hakkında da önemli bir bilgiye yer verdi. Lady Gaga sürprizinin yanı sıra filmin müzikal olacağı da açıklandı.

FOLİE A DEUX: PSİKİATRİK BİR SENDROM

Lady Gaga’nın Joker filminde hangi karakteri canlandıracağı henüz bilinmiyor olsa da Joker’in Harley Quinn ile ilişkisi, Gaga’nın rolü için bir ipucu veriyor. Bununla birlikte filmin adı da ikinci Joker filminin sadece Joker’den ibaret olmayacağını gösteriyor. Filmin adında yer alan ‘Folie a Deux’ terimi, iki kişinin -genellikle bir çiftin- tüm algılarının ortaklaşmasıyla gerçeklikten kopması ve sanrıları paylaşmasını kapsayan psikiyatrik bir sendrom için kullanılıyor.

Eğer Lady Gaga'nın filme Quinn olarak katılması resmileşirse, bu karakter DC Genişletilmiş Evreni'nde Margot Robbie tarafından canlandırılan Harle Quinn karakterinden farklı bir temsil olacak. Diğer yandan Joaquin Phoenix'in projeyi kabul edip etmediği de henüz resmileşmedi, ancak Todd Phillips'in paylaşımı nedeniyle Phoenix'in dönüşü kesin gözüyle bakılıyor.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

YAŞAM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir