Her Detayı Vahşet: Kafasından Vurup, Sokağa Attılar!

Her Detayı Vahşet: Kafasından Vurup, Sokağa Attılar!
05.07.2022 13:52
Kocaeli'nde yaşanan kan donduran olayda, bir otomobilin içinde kafasından vurularak infaz edilen adam sokak ortasına atıldıktan sonra zanlılar olay yerinden uzaklaştı.

Kocaeli'de yaşanan kan donduran olayda, bir kişi sokak üzerinde kanlar içinde hareketsiz şekilde yatan birini buldu. Adamı kanlar içinde gören vatandaş, hemen durumu ekiplere haber verdi. Sokağın ortasında kanlar içerisinde ve hareketsiz olarak yatan adamı gören vatandaş büyük bir şok yaşadı. Dehşet içerisine düşen vatandaşın polis ekiplerine, sokakta hareketsiz ve kanlar içerisinde yatan adam hakkında ihbarda bulunmuş olmasının üzerine ekipler haberdar oldu. İhbar üzerine olay bölgesine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Kısa sürede adrese ulaşan sağlık ekipleri, silahla başından vurulmuş olan şahsın hayatını kaybettiğini belirledi.

Cinayet Silahı Yoktu

Polis ekiplerinin çalışmaları sonrasında çevrede silaha rastlanamazken, şahsın bir araçtan aşağıya atıldığı değerlendiriliyor. Hayatını kaybeden ve yol kenarında kanlar içinde bulunan vatandaşın, aracın içerisinden yola atılmış olma ihtimali üzerinde yoğunlaşan polis ekipleri araştırmalarına halen devam etmekte. Üzerinden kimlik çıkmayan ve cinayete kurban gittiği tahmin edilen şahsın cansız bedeni otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı. Morgda yapılacak olan incelemeler ve araştırmalar sonucunda, infaz edilip yola arabadan atıldığı tahmin edilen şahsın ölüm nedeni kesin olarak belirlenmiş olacak. Polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı. Şimdi ise gözler, soruşturma sonucuna çevrilmiş durumda.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir