Hawkeye Dizisi Nereden İzlenir?

Hawkeye Dizisi Nereden İzlenir?
22.12.2021 12:01
Marvel yapımı Hawkeye dizisi, 2021’in son aylarında yayınlanmasına rağmen popüler diziler arasında yer almayı başardı. Avengers üyelerinden Clint Barton’ın solo dizisi ‘’Hawkeye’’ Marvel hayranlarının yakın merceği altına alındı. Ülkemizde sayısız hayranı olan Marvel severler diziye nereden ulaşabileceklerini sorgulamaya başladılar. Hawkeye dizisi oyuncuları kimlerdir, Hawkeye dizisi konusu nedir, yeni sezonu olacak mı gibi önemli konuları sizler için araştırdık.

Marvel evreni geçtiğimiz yıl sevilen yan rol süper kahramanlarının solo yapımlarda yer alacağını duyurmuştu. Marvel severler ve yan rol süper kahramanların kendine has takipçi kitlesi bu habere son derece sevinmiş, gelecek yapımları yakın takip altına almışlardı. Yurt dışında Disney + da yayınlanacak yapımlardan ilki Wanda-Vision oldu. Avengers filminde yan rol süper kahraman olarak yer alan Wanda ve Vision’un solo dizisi hayranlarından adeta tam not almıştı. Ardından Loki, What If ve Mrs. Marvel gibi gibi yapımlar yayınlanmış ve büyük ses getirmişti. Marvel’ın 2021 yılına ait son bombası ise Hawkeye dizisi oldu. Avengers’ın sevilen üyelerinden Hawkeye’nin solo dizisi 24 Kasım 2021 tarihinde ilk bölümü ile yayınlandı. Yurt dışında Disney+ uygulaması ile erişebilen diziye ülkemizde nasıl erişim sağlanacağı hala merak ediliyor. Ülkemizde Disney+ uygulamasına henüz erişim sağlanamadığı için, Hawkeye dizisini internette yabancı dizi yayınlayan sayfalar üzerinden izleyebilirsiniz.

Hawkeye Dizisi Oyuncuları Kimler?

Tüm dünyanın severek takip ettiği, milyonlarca hayranı olan Marvel evreninin en popüler yapımlarından Avengers serisinin kahramanlarından, Hawkeye’nin solo dizisi geçtiğimiz ay yayınlandı. Disney+ da yayınlanan dizisinin 6 bölümden oluşan ilk sezonu, ülkemizde internet üzerinden izlenebiliyor. Hawkeye dizisinde; Clint Barton\Hawkeye karakterini Jeremy Renner, Kate Bishop karakterini Hailee Steinfeld, Jack Duquesne karakterini ise Tony Dalton canlandırıyor. Bu isimler dışında kadroda; Brian d’Arcy James, Fra Fee, Piotr Adamczyk, Vera Farmiga, Linda Cardellini gibi isimler yer alıyor.

Hawkeye Dizisi Konusu Nedir?

Marvel sinematik evreninin macera ve suç türündeki dizisi; Hawkeye ve Kate Bishop ikilisi etrafında şekilleniyor. Babası Derek’e büyük bir saygı duyan Kate, annesini küçük yaşta kaybediyor. Kate annesinin kaybının ardından erken yaşlarda babasının sandığı kadar iyi biri olmadığı gerçeği ile de yüzleşiyor. Ant-Man’in kızı ile Young Avengers adlı birliği oluşturarak resmi olarak süper kahraman oluyor. Dizi boyunca, Hawkeye’nin Kate Bishop’u eğitmesine tanıklık ediyoruz. Hawkeye henüz yeni yayınlanıyor olmasına rağmen IMDb üzerinden 8.1 puan aldı.

Hawkeye Yeni Sezonu Olacak Mı?

Hawkeye dizisi Disney Plus üzerinden yayınlandığı günden beri fırtınalar estiriyor. 6 bölüm planlanan ilk sezonun final bölümü 22 Aralık 2021’de Disney Plus platformu üzerinden yayında olacak. Dizinin ilk beş bölümü IMDb’de 33 bin gibi bir oy alarak 8.1 puan almıştı. Dizi hayranlarından tam not alırken, sezon finali haberi takipçiler üzerinde bir hüzün yarattı. Hawkeye’nin sevenleri şimdiden 2. sezonun olup olmayacağını sorgulamaya başladılar. Dizinin sezon finali henüz yayınlanmadı, bu yüzden 2. sezon ile alakalı resmi bir bilgi de paylaşılmadı. Dünya çapında ses getiren dizinin 2. sezonunun çıkması muhtemel gözle görülüyor. Hawkeye’nin 22 Aralık’ta yayınlanacak sezon finalinin ardından 2. sezona dair resmi bir bilgi paylaşılması bekleniyor. Fakat dizinin hayranları Hawkeye 2. sezonunun 2022’nin son aylarında yayında olmasını bekliyorlar. Yine de dizi ile alakalı son gelişmeleri Marvel sinematik evreni resmi duyurularından takip etmekte fayda var.  

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir