Haluk Levent "Artık Yoruldum" Dedi ve Yeni Kararını Böyle Duyurdu!

Haluk Levent
02.03.2023 14:04
Türkiye'de yaşanan son felaketin ardından, AHBAP Derneği'nin kurucusu olan Haluk Levent, yardım faaliyetleri için bölgelere gitti. Ancak bu süreçte, kendisiyle ilgili yapılan yorumlara da sık sık sosyal medya hesabından cevap vermek zorunda kaldı.

Son olarak, Haluk Levent "Artık yoruldum" diyerek isyan etti. Ünlü sanatçı, bundan sonra tüm açıklamaların AHBAP Derneği Yönetim Kurulu tarafından yapılacağını açıkladı. 

6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta meydana gelen deprem haberleri tüm Türkiye'yi sarsmıştı. 11 ilde büyük yıkımlar ve can kayıpları yaşanan depremlerin izleri hala silinmeye çalışılıyor. Haluk Levent, AHBAP Derneği'nin kurucusu olarak deprem bölgelerine yardım etmek için çalışmalarına devam ediyor. Ancak, bu süreçte ünlü isim eleştirilere maruz kaldı ve sosyal medya hesabından sık sık eleştirilere cevap vermek zorunda kaldı. Haluk Levent son açıklamasında "Artık yoruldum" diyerek isyanını dile getirdi.

Tüm bu eleştirilerin ardından derneğinin incelenmesi için İçişleri Bakanlığı'na çağrı yapan Levent, Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği tarafından incelemeye alındıklarını açıkladı. Şirketin kendilerinden 24 gün ek süre istediklerini belirten ünlü isim, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Bizlerden hesap isteyen 'Ne yaptın açıklasana' diyen Twitter'daki hesaplara şunu söyleyeyim. Bizler 24 Mart'ta ilk denetim raporunu açıklayacağız. Sizin savunduğunuz dernek ya da kurumların da 24 Mart'ta denetim raporunu açıklamalarını ısrarla istemenizi öneriyorum" dedi.

"AÇIKLAMA YAPMAYA ÇALIŞMAKTAN YORULDUM"


Bu zamana kadar hakkında yapılan yorumlara sık sık cevaplar veren Haluk Levent, işlerine odaklanamadığını da ifade ederek aldığı yeni kararı takipçileri ile paylaştı. Twitter hesabından peş peşe açıklamalar yapan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı: "Ve ben Haluk Levent olarak bu kadar açıklama yapmaya çalışmaktan, herkese kendimizi anlatmaya çalışmaktan yoruldum. Bundan sonra tüm açıklamalar AHBAP Derneği Yönetim Kurulu tarafından AHBAP hesabından yapılacaktır. Ben sahada işimin başında olacağım. Bilginize..

"SAĞLIKLI BİR DÖNEMDEN GEÇMİYORUM"


Ve sorunun çözümünü buldum. Bir televizyon kanalında şöyle 2-3 saatlik bir canlı yayın yapalım. Özellikle 24 Mart'ta açıklayacağımız denetim raporundan sonra eski yeni ne kadar soru var ise sorulsun. Tek tek yanıtlayayım. Hem zamanımızı yitirmeyelim hem de o gün herkes cevabını alsın. Yine kızıyorum kendime. Hiç sağlıklı bir dönemden geçmiyorum."

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlgili Haberler

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir