Hakan Akkaya Ne Kadar Kazanıyor?

Hakan Akkaya Ne Kadar Kazanıyor?
16.11.2022 20:51
Madonna ve Lady Gaga gibi birçok ünlü isimle çalışan başarılı modacının kendi markası da bulunmaktadır. Hakan Akkaya ne kadar kazanıyor, nerede çalışıyor, Instagram hesabı nedir? Hakan Akkaya’nın kavga ettiği ünlüler kimlerdir, mankenleri kimdir, mağazası nedir? Doya Doya Moda Hakan Akkaya neden ayrıldı? Hakan Akkaya ile merak edilen soruları sizler için cevapladık.

Ünlü modacı Hakan Akkaya, Bilkent Üniversitesi’nde mimarlık okurken modacı olmak istediğine karar verip İstanbul’a taşınmıştır. Ünlü modacı İstasyon Sanat Merkezi, Moda Tasarımı bölümünde moda eğitimi almıştır. Başarılı modacı birçok ünlü markayla çalışmıştır, ardından kendi markasını yaratmıştır. Televizyonda yayınlanan birçok moda programında jürilik yapan ünlü modacının yüksek miktarlarda olduğu tahmin edilmekle beraber net olarak bir bilgi veya açıklama bulunmamaktadır.

Doya Doya Moda Hakan Akkaya Neden Ayrıldı?

Doya Doya Moda programına Kemal Doğulu yerine gelen Hakan Akkaya 5 ve 6. Sezonlarda jürilik yaptı. Programda yorumları ve yarışmacılarla iletişimiyle beğeni toplayan ünlü modacı programdan ayrıldı. Sonrasında programdan ayrılan başarılı modacının ayrılma sebebi bilinmiyor.

Hakan Akkaya Nerede Çalışıyor?

Hakan Akkaya uzun yıllardır Türk moda camiasında ses getirmiş isimlerden biridir. Ünlü modacı ‘İşte Benim Stilim’ ve ‘Doya Doya Moda’ programında jürilik yapmıştır. Birçok ünlü markanın defilesini düzenleyen başarılı modacının kendi markası da bulunmaktadır.

Hakan Akkaya’nın Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü modacı Hakan Akkaya sosyal medya hesaplarında kendini paylaşmayı seven ünlülerden değil. Başarılı modacının Instagram adresi @hakanakkaya’dır. Ancak ünlü modacı daha çok yaptığı tasarımları paylaşmaktadır.

Hakan Akkaya Kavga Ettiği Ünlüler Kimlerdir?

Hakan Akkaya jürilik yaptığı dönemde birçok yarışmacı ile tartışma yaşamıştır. ‘İşte Benim Stilim’ programında jürilik yaptığı zamanlarda Neslihan Önder ve Sevil Uyar ile kavga etmişti. Ayrıca ünlü modacı son zamanlarda bir çalışanı ile maaş konusunda kavga etti. İşçisi ile kavgası mahkemeye taşınan ünlü modacının tartışma sebebinin zam olduğu iddia edildi.

Kemal Doğulu Hakan Akkaya Kavgalı Mı?

Kemal Doğulu da meslektaşı Hakan Akkaya gibi Türkiye’deki moda duayenlerinden biridir. Yıllar önce yaşanan bir olayda Kemal Doğulu’nun kaza yapmasının ardından Hakan Akkaya hastaneye koşan ilk isimlerden biriydi. Şu anda iki modacı sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerine takip etmemektedir ancak kavgalı oldukları ile ilgili herhangi bir bilgi veya açıklama bulunmamaktadır.

Hakan Akkaya Moda Programları Nelerdir?

Başarılı modacı Hakan Akkaya birçok programda sunuculuk yapmıştır. Ünlü modacı En Büyük Show programında sunuculuk yapmıştır. Sonrasında ‘İşte Benim Stilim’ ve ‘Stil Avcıları’ programında sunuculuk yapmıştır.

Hakan Akkaya Mağazası Nedir?

Ünlü modacı Hakan Akkaya kendi tasarımlarının satışını yaptığı bir markası bulunmaktadır. Ünlü modacının mağazası İstanbul’dadır. ‘Hakan Akkaya Showroom’ adıyla yer alan mağaza İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunmaktadır.

Hakan Akkaya Mankenleri Kimler?

Başarılı modacının ünü sadece Türkiye’de değil tüm dünyada duyulmuştur. Hakan Akkaya’nın çalıştığı mankenler arasında Madonna, Lady Gaga, Megan Fox, Pink, Tessa Thompson, Cher ve Bebe Rexha gibi çok ünlü isimler bulunmaktadır. Ünlü modacının son defilesinde Çağla Şikel ve Özge Ulusoy’da yer almıştı.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir