Hafsanur Sancaktutan Kimdir?

Hafsanur Sancaktutan Kimdir?
15.11.2022 21:53
Küçük yaşlardan biri tiyatro ile ilgilenmesiyle bilinen ve ödül kazanan isim Hafsanur Sancaktutan hakkında birçok merak edilen soru bulunmaktadır. Hafsanur Sancaktutan kimdir? Hafsanur Sancaktutan boyu, kilosu nedir? Hafsanur Sancaktutan burcu nedir, annesi ve babası kimdir, kaç kardeştir, aslen nerelidir, göz rengi nedir, burnu estetik mi? Hafsanur Sancaktutan Instagram hesabı nedir? İşte tüm detaylar...

Hafsanur Sancaktutan, 20 Mart 2000 yılında İstanbul'da dünyaya gözlerini açmıştır. Çok küçük yaşlardan itibaren tiyatroyla ilgilenenmektedir. Hafsanur Sancaktutan, yer aldığı tiyatro oyunlarıyla birçok ödül kazanarak kariyerinde önemli yerlere gelmiştir. İlk oyunculuk deneyimi 2018 yılında "Gülperi" dizisiyle başlatmıştır.

Hafsanur Sancaktutan Boyu Nedir?

Sevilen oyuncu Sancaktutan 163 santimetre boy uzunluğundadır.

2020 yılında verdiği bir röportajda, Natalie Portman'ı rol model aldığı belirten Hafsanur Sancaktutan, Türkiye'nin en iyi oyuncuları arasına girmek istediğini, ayrıca tiyatro oyunlarında da rollerinin bulunması istediğini açıklamıştır.

Hafsanur Sancaktutan Kilosu Nedir?

Hafsanur Sancaktutan 53 kilo ağırlığında olduğu bilinmektedir.

Sosyal sorumluluk projelerine destek vermesiyle bilinen güzel ve başarılı oyuncu, doğum günlerinde hayranlarına Kansersiz Yaşam Derneği'ne bağışta bulunması çağrısında bulunmaktadır.

Hafsanur Sancaktutan Burcu Nedir?

Çeşitli dizilerde ve reklam filmlerinde boy gösteren Sancaktutan tiyatro oyunları ile de dikkat çekmektedir. İlk dizisi ile çok sevilen ve şu anda da yeni dizilerde rol alan Sancaktutan balık burcu kadınlarının arasında yer almaktadır.

Hafsanur Sancaktutan Annesi Ve Babası Kimdir?

2000 doğumlu olan Hafsanur Sancaktutan, 2022 yılı itibarıyla 22 yaşındadır ve bekar olarak bilinmektedir. Annesi ve babasına dair bir bilgi bulunmamaktadır. 29 Haziran 2021 tarihinde sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Hafsanur Sancaktutan, çocukken dedesi, kuzenleri, komşuları ve yetişkinken iş arkadaşları tarafından cinsel istismara uğradığını hayranları ile paylaşmıştır.

Hafsanur Sancaktutan Kaç Kardeştir?

Karate sporunda 'siyah kuşak' sahibi olan Sancaktutan, dans etmek, doğa yürüyüşleri yapmak, atlamak, tırmanmak, tatlı yapmak hobileri arasında yer alıyor. Kardeşleri hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Rol aldığı diziler sayesinde sevenleri tarafından güzel oyunculuğu ilgi görmektedir.

Hafsanur Sancaktutan Aslen Nerelidir?

Ekranların sevilen oyuncuları arasında yer alan Hafsanur Sancaktutan İstanbul’da doğduğu biliniyor. Sancaktutan Türk kökenli genç oyuncular arasında yer almaktadır. İstanbul’da dünyaya gelen genç oyuncu lise eğitimleri zamanı boyunca tiyatro alanına ilgi duymuş ve bu yönde eğitim hayatına devam etmiştir.

Hafsanur Sancaktutan Göz Rengi Nedir?

Sevilen oyuncunun göz rengi siyahtır. Balık burcu olan başarılı oyuncu, dizi oyunculuğunun yanı sıra tiyatroda da sahneler alması ile bilinmektedir. 2016 yılında Otobüs adlı tiyatro oyunuyla Övgüye Değer Oyuncu Ödülünü Terakki Vakfı tarafından takdim edilmiştir. Aynı zamanda çok beğenilen Kuraldışı ve Kural adlı tiyatro oyununda da yer alarak hayranları tarafından ilgi görmüştür.

Hafsanur Sancaktutan Burnu Estetik Mi?

En çok merak edilen konu Sancaktutan'ın burnu olsa da oyuncunun herhangi bir estetik operasyonu geçirmediği biliniyor. Ayrıca üniversite eğitimlerine başlamayan oyuncunun Orhangazi Lisesi’nden mezundur. Estetik olacağına dair de bir bilgi bulunmamaktadır.

Hafsanur Sancaktutan Instagram Hesabı Nedir?

Hafsanur Sancaktutan’ın Instagram hesabı @hafsanur.sancaktutan olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ünlü oyuncu Hafsanur Sancaktutan instagram hesabından paylşatığı iddialı pozları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Uzun süre gündemden düşmeyen Hafsanur Sancaktutan şimdi ise instagram hesabından yaptığı paylaşımlar ile adından söz ettirmektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir