Hadise Hangi Ülkede Doğdu?

Hadise Hangi Ülkede Doğdu?
22.11.2022 23:05
Son zamanlarda magazinlerin gündeminden düşmeyen ünlü şarkıcı Hadise senelerdir ekranlarda jürilik yapıyor. Hadise hangi ülkede doğdu, kaç kardeş, kiminle evli? Hadise boşandı mı, Hülya Açıkgöz ile barıştı mı, hamile mi, eski sevgilileri kimlerdir? Güzel şarkıcı Hadise ile ilgili merak edilen soruları sizler için cevapladık.

Ünlü şarkıcı Hadise’nin annesi Türk, babası Kafkas kökenli bir Türk’tür. Gurbetçi bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen güzel şarkıcı Belçika’nın Anvers şehrinde dünyaya gelmiştir. Başarılı şarkıcı 11 yaşındayken anne ve babası ayrılmıştır.

Hadise Kaç Kardeş?

Başarılı şarkıcı Hadise kalabalık bir ailenin ferdidir. Ünlü şarkıcının Hülya, Derya ve Murat adında 3 kardeşi vardır. Hadise sık sık kız kardeşleri ile arasındaki yaşanan olaylarla magazin gündemlerinde yer almaktadır.

Hadise Kiminle Evli?

Güzel şarkıcı Hadise geçtiğimiz günler uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi ile dünya evine girmişti. Sevgilisi Mehmet Dinçerler ile planlanan tarihten önce sürpriz bir kararla sade bir nikah kıymıştır. Ancak magazinlere sürekli olarak konu olan çift çok zaman olmadan boşanma kararı almıştır.

Hadise Boşandı Mı?

Ünlü şarkıcı Hadise geçtiğimiz günlerde sevgilisi Mehmet Dinçerler ile evlilik kararı alıp ani bir nikah kıymıştı. Ancak magazin haberlerine göre sürekli tartışma yaşayan ve kıskançlık sorunu ile uğraşan çift 4 ay sonra boşandı. Başarılı şarkıcı boşanma dilekçesinde eşinin çalışma hayatına karıştığı ve baskı yaptığını belirtmişti.

Hadise Ve Hülya Açıkgöz Barıştı Mı?

Ünlü oyuncu Hadise, kendisinin menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz ile internet sitesi konusunda aralarında tartışma çıkmış ve araları açılmıştı. Abla kardeşin bu tartışması yargıya kadar taşınmıştı. Ancak Hadise geçtiğimiz günlerde ablasının köpeğinin vefat ettiğini duyurduğu sosyal medya paylaşımı alıntılamıştı. Bu durum abla kardeşin arasındaki buzların eridiği yönünde değerlendirildi. İkiliden ise bir açıklama gelmedi.

Hadise Hamile Mi?

Ünlü şarkıcı Hadise ve iş insanı Mehmet Dinçerler evliliğindeki en medyatik olay hamilelik meselesi olmuştu. Ünlü çiftin erken nikah kararının Hadise’nin hamile olduğu ile alakalı olduğu iddiaları atılmıştı. Aynı zamanda ‘bebeğini düşürdü’ ve ‘eşinin çocuk isteğini geri çevirdi’ yönünde haberler de çıkmıştı. Ancak ünlü şarkıcı resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, hamile olmadığını ve herhangi bir tedavi görmediğini açıklamıştı. Ünlü çiftin ayrılık sebeplerinden birinin de Mehmet Dinçerler’in çocuk istediği ancak Hadise’nin sıcak bakmadığı iddiası da ortaya atılmıştı.

Hadise Eski Sevgilileri Kimdir?

Güzel şarkıcı Hadise yaşadığı ilişkilerle sık sık magazinlere gündem olmuştur. Ünlü şarkıcının yıllar önce meslektaşı Sinan Akçıl ile bir ilişkisi olmuştu. Ünlü şarkıcının ‘O Ses Türkiye’ yarışmasında jüriliğe başladığı günden beri sık sık Murat Boz ile sevgili mi iddiaları ortaya atılıyordu ancak ikili her seferinde bu iddiaları yalanladı. Ünlü şarkıcının bir başka jüri Beyazıt Öztürk ile de ilişki yaşadıkları iddiaları yayılmıştı ancak Beyazıt Öztürk birinci ağızdan bu iddiaları yalanladı.

Başarılı şarkıcı bir dönem ünlü iş insanı Hakan Sabancı ile sık sık görüntüleniyordu. Ancak hiçbir zaman bilerek görüntülenmediler ve sevgili iddialarını kabul etmediler. Ünlü şarkıcının paraşüt eğitmeni Brandon Jhonson ile birlikte olduğu yönünde iddialar vardı. Hadise’nin sık sık Dubai’ye gidip geldiği biliniyordu hatta Brandon Jhonson, Hadise ile olan fotoğrafını kalp koyarak paylaşmıştı ancak ilişkileri doğrulanmadı. Başarılı şarkıcının pandemi döneminde Kaan Yıldırım ile birlikte olduğu iddia ediliyordu, sosyal medya paylaşımlarından beraber yaşadıklarının belli olmasıyla beraber ünlü çift beraber fotoğraflarını paylaşıp iddiaları doğruladılar. Kısa zaman sonra ünlü şarkıcı bir ayrılık paylaşımında bulundu.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir