Gupse Özay ve Barış Arduç'un Bebeği Doğdu Mu? Çocuklarının Cinsiyeti Ne?

Gupse Özay ve Barış Arduç'un Bebeği Doğdu Mu? Çocuklarının Cinsiyeti Ne?
25.07.2022 14:01
Gupse Özay, geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu açıklamıştı. Barış Arduç ile evliliklerinin baharında olan ünlü çiftin bebeği doğdu mu? Gupse Özay ve Barış Arduç bebeğinin cinsiyeti ne?

Oyuncu Gupse Özay ve Barış Arduç ,2022 yılının Temmuz ayında evlenmişlerdi. Kız bebek bekleyen ikili Instagram hesabından tatil fotoğraflarını paylaştı. Paylaşılan fotoğrafın birinde Barış Arduç'un elini Gupse Özay'ın karnına koyması görenleri duygulandırdı. Özay ve Barış Arduç çifte evlenmelerinin ardından medyada fazla boy göstermiyordu. Barış Arduç ile evliliklerinin baharında olan ünlü çiftin bebeği doğdu mu? Gupse Özay ve Barış Arduç bebeğinin cinsiyeti ne?  

Gupse Özay'ın Bebeği Doğdu Mu?


Hamileliğinin son aylarında olan ünlü oyuncu Gupse Özay'ın bebeği henüz doğmadı. Şimdi tatilde olan ünlü çiftin bebekleri yakın zamanda doğacak. 

Gupse Özay ve Barış Arduç Bebeğinin Cinsiyeti Ne?

Oyuncu Barış Arduç ile mutlu bir evlilik süren Gupse Özayuzun süredir ekranlardan uzak yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde ise hamile olduğu ortaya çıkan Gupse Özay ve Barış Arduç çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. Özel hayatlarını gözlerden uzak yaşayan çiftin geçtiğimiz ay bebek beklediği ortaya çıktı. İki film, bir animasyon bir de dizi yazdım. Boş durmadık yani. Ama önce bu küçük kız doğsun. Öptüm çok" dedi.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

MAGAZİN Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir