Gizli Saklı 3.Bölüm Full İzle: Heyecan Dolu Anlar Yaşanıyor!

Gizli Saklı 3.Bölüm Full İzle: Heyecan Dolu Anlar Yaşanıyor!
17.06.2022 14:59
22 Haziran 2022 tarihinde FOX ekranlarında yayınlanan Gizli Saklı 3.Bölüm ile seyirciye heyecan dolu anlara şahit oluyor. Gizli Saklı 3.Bölüm ile izleyicinin beğenisini kazanmayı başarıyor. Gizli Saklı 3.Bölüm Full İzle! Gizli Saklı 3.Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz.

Gizli Saklı 3.Bölüm ile hayranları ile buluşuyor. Gizli Saklı dizisi izleyici ekranların başından ayrılamıyor. Gizli Saklı 3.Bölüm ile FOX ekranlarında sizlerle..

GİZLİ SAKLI 3.BÖLÜM FULL İZLE

Polis Akademisi'ni birincilik ile bitiren, görev aşkıyla yanıp tutuşan Naz (Sinem Ünsal) ve sivil görevlerin aranan ismi, başarılı polis memuru Pamir (Halit Özgür Sarı) Türkiye'nin büyük mafya babası olan Tarık Koşuoğlu'nu yakalamak için birlikte çalışmak zorundadır.

Kimseye güvenmeyen ve yakın olmayan Tarık'ın güvenini kazanmak için ona yanaşmak zorunda olan Naz ve Pamir, evli gibi davranarak Tarık'ın karşı evine taşınmak zorundadır. İkisi de görevine aşık birer polis olsalar da karakterleri bir o kadar zıttır. Tarık'ı yakalayıp adalete teslim etmek için birlikte çalışsalar bile yaşadıkları bazı anlaşmazlıklar ikili arasında sorunlara neden olur.

Gizli Saklı 3.Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız 

GİZLİ SAKLI SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Levent ve Yaz, Tarık ve ailesiyle yemek yedikleri sırada, Adem komşularının kim olduğunu öğrenmek için onların evlerine girer. Kitapların arasına saklanmış bir silah bulur ve durumu teyze oğlu Tarık’a anlatır. Tarık artık komşularının polis olduğundan şüphelenmektedir.

Adem, Levent ve Yaz’ın evlerine girdiğinin anlaşılmayacağını düşünmektedir fakat Levent evden çıkmadan akıl ettiği çözüm sayesinde evlerine birinin girmiş olduğunu anlamıştır. Artık her iki tarafın da dikkatleri birbirlerinin üzerindedir. Tarık, Levent ve Yaz’ı yakının da tutup açık vermelerini sağlamaya çalışır ve onlara bir tuzak kurar. Levent ve Yaz bu tuzaktan kurtulmaya çalışırlarken, Namık dayının sitede güvenlik olduğu bilgisi işleri karıştırır.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir