Gizli Saklı 1.Bölüm Full İzle: Pamir ve Naz Yeni Evli Bir Çift Mafyası Ailesinin Komşusu Olacak!

Gizli Saklı 1.Bölüm Full İzle: Pamir ve Naz Yeni Evli Bir Çift Mafyası Ailesinin Komşusu Olacak!
15.06.2022 13:29
15 Haziran 2022 tarihinde FOX ekranlarında yayınlanan Gizli Saklı 1.Bölüm ile seyirciye heyecan dolu anlara şahit oluyor. Gizli Saklı 1.Bölüm ile izleyicinin beğenisini kazanmayı başarıyor. Gizli Saklı 1.Bölüm Full İzle! Gizli Saklı 1.Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz.

Gizli Saklı 1.Bölüm  ile hayranları ile buluşuyor. Gizli Saklı dizisi izleyici ekranların başından ayrılamıyor. Gizli Saklı 1.Bölüm  ile FOX ekranlarında sizlerle..

GİZLİ SAKLI 1.BÖLÜM FULL İZLE

Naz’ın Polis Akademisini birincilikle bitirmesini kutlamak için annesi ve dayısı, mahallelinin de olduğu bir yemek organize eder. Bu yemek sırasında karşı kaldırımda yaşanan şüpheli bir olay Naz’ın dikkatinden kaçmaz ve hemen şüphelendiği şahsın peşine düşer. Kısa bir takipten sonra şüpheliyi yakalar ama bir sorun vardır. Yakaladığı kişi organize şubenin sivil operasyonlarının vazgeçilmez ismi Komiser Pamir’den başkası değildir. Bu şanssız karşılaşmanın ardından, kader onları büyük bir silah kaçakçısı olan Tarık Koşuoğlu’nun yakalanmasını hedefleyen gizli bir operasyonda tekrar bir araya getirir. Üstelik karı koca olarak. Naz ve Pamir artık Tarık Koşuoğlu’nun yeni komşuları Yaz ve Levent Güneş’tir.

Gizli Saklı 1.Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız 

GİZLİ SAKLI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Yapımcılığını No:9 Productions’ın, yönetmenliğini ve senaryosunu ise Şahin Altuğ’un üstlendiği, FOX’un yeni dizisi “Gizli Saklı”nın ilk tanıtımı yayınlandı.

FOX izleyicisiyle yakında buluşmaya hazırlanan dizinin kadrosunda; Sinem Ünsal, Halit Özgür Sarı, Tardu Flordun, Bülent Emrah Parlak, Şinasi Yurtsever, Ece Dizdar, Selçuk Borak, İdris Nebi Taşkan, Emrullah Çakay, Fulden Akyürek, Erşan Utku Ölmez, Hasan Elmas ve Şebnem Sönmez gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Aşk, macera, polisiye ve komedinin bir arada olduğu, izleyiciyi ekranlara kilitleyecek “Gizli Saklı”da; Naz (Sinem Ünsal) polis akademisinden yeni mezun, korumacı bir karakter olan annesi ve dayısıyla birlikte yaşamaktadır. Tarık Koşuoğlu (Tardu Flordun) isimli bir mafya babasının peşinde olan polis teşkilatı, Naz’ı ve deli dolu polis memuru Pamir’i (Halit Özgür Sarı) gizli görevde beraber kullanmaya karar verir. Pamir ve Naz yeni evli bir çift gibi mafya ailesinin evinin karşısına taşınacak ve Tarık Koşuoğlu’nun güvenini kazanıp onu adalete teslim edeceklerdir…

“Gizli Saklı”, çok yakında FOX’ta.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir