Gelsin Hayat Bildiği Gibi 4. Bölüm Full İzle: Randevulaşmalar Beklenildiği Gibi Bitmeyecek!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 4. Bölüm Full İzle: Randevulaşmalar Beklenildiği Gibi Bitmeyecek!
10.08.2022 15:50
11 Ağustos 2022 tarihinde SHOW ekranlarında yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi 4. Bölüm ile kafa karışıklığının seviyesi yükselecek. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 4. Bölüm Full İzle! Gelsin Hayat Bildiği Gibi 4. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 4. Bölüm ile sevenlerini heyecan hiç bitmiyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 4. Bölüm ile macera geliyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 4. Bölüm ile SHOW ekranlarında sizlerle..

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 4. Bölüm Full İzle


Yıllar önce kendisini terk eden Emin’i karşısında gören Derya hayatının şokunu yaşar. Annesi ve komşusunu konuşurken duyunca yüzleşmek için gittiği Mert’in evinde Aylin’i gören Gizem, ikilinin arasında arkadaşlık dışında bir ilişki olduğunu düşünür. Derya’ya söyledikleri yalanın ortaya çıkmayacağını düşünen Mert ve Aylin ise Esra’nın planından habersizdir. Esra, Derya’nın karşısına hiç hoş olmayan bir şekilde çıkar. Bu karşılaşma sonucu Aylin, Mert ve Derya için hiç istemediği bir karar vermek zorunda kalır. Melek hayatında bazı şeyleri yoluna soktuğunu düşünürken avukatından aldığı bir telefon tüm umutlarını soldurur. Aygün ise kızının başındaki derdi bildiği halde mahalleden kızına talip olan İlyas’la ilgili Melek’in aklını çelmeye çalışır. Melek’e takıntılı bir aşk besleyen İlyas sevdiğini Zülfikar’a bırakmamaya kararlıdır. Derya’nın yanı başında olduğundan habersiz olan Sadi Payaslı, Songül’le atışmalarının gerçek bir çift atışmasına döndüğünün farkına varır. Payaslı yıllar sonra ilk kez bir kadınla akşam yemeği için randevulaşır ancak gece hiç tahmin etmediği bir adreste son bulur.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 4. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölümde Ne Oldu?

Diğer yandan Mert, Aylin, Melek, Can ve Zülfikar özgürlüklerinin tadını çıkaramadan ailevi konularla uğraşmaya başlar. Daha ilk günden okuldaki olaylara dahil olan Sadi Payaslı ise İstanbul’daki hayatına ve Songül’e alışmaya çalışmaktadır. Songül’ün de trafik şubede işe başlamasıyla düzenlerini iyice oturtan ikili tartışmadan bir saat bile geçiremez haldedir ancak bu tartışmaların onları birbirine yakınlaştırdığından henüz ikisinin de haberi yoktur. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 3. Bölüm Fragmanı yayında. Aylin ve Mert'in yakınlaştığı, Zülfikar ile Melek'in ise aşk itirafında bulunduğu tanıtımda Emin'in sağ kolu Yaver'in İstanbul'a gelmesi dikkat çekiyor. Mert, ıslahevinden çıktıklarını Gizem'in ifşa ettiğini düşündüğü için tepkiliyken Gizem kendini açıklamaya çalışıyor. Heyecan dolu bir bölümün sinyallerinin verildiği tanıtımda Songül'ün Sadi'ye sarıldığı anlar merakla bekleniyor.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir